Poniedziałek, 2 Października 2023 Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Sennik
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z wszystkie
WACHLARZ - (widzieć go) - zapowiedź wiadomości od dalekich krewnych, (widzieć kobietę z wachlarzem) - rozczarowani w miłości, (wachlować się nim) - przestroga przed wplątaniem się w plotki.
WAHADŁO - ( kiedy patrzysz na wahadło zegara) - wróży Ci to niespodziewany zarobek
WAGA -(widzieć ją) - ma znaczenie ostrzegawcze, często oznacza powołanie przed sąd.
WALIZA - (pełna) - perspektywa podróży, (pusta) - przeciwności związane z wyjazdem, (dźwigać ciężką walizę) - trudności życiowe.
WANNA - (kąpać się w niej) - jest zapowiedzią choroby, (kąpać się w towarzystwie drugiej osoby) - jest snem ostrzegawczym przed nadużywaniem alkoholu, (dla osoby wolnego stanu) - znak, aby unikać niebezpiecznych rozrywek w towarzystwie niepewnych osób.
WARCABY - (grać w nie) - przepowiednia poważnych kłopotów i zmartwień, (przegrać w nie) - zwiastun drobnych nieporozumień z dalekimi krewnymi, (wygrać w warcaby) - zapowiedź niespodziewanego sukcesu w wątpliwych interesach.
WARKOCZ - (splatać go) - zwiastun narażenia się na nieprzyjemności i szkody, (w nieładzie) - ostrzega przed plotkami i pomówieniami, (obcinać warkocz) - wróży polepszenie warunków życiowych.
WARZYWA - (spożywać warzywa) - pomimo pozornego szczęścia zorientujesz się, że zostałeś oszukany i wykpiony, (zgniłe) - to osamotnienie z powodu złego prowadzenia się, (sadzić je) - to znak, abyś wystrzegał się pochopnie zawartych znajomości.
WAZA - (gdy jest ona rozbita) - wróży Ci to wielkie straty
WAZON - (z kwiatami) - miła atmosfera, przemijające radości, (stłuczony) - straty, niepomyślność, (pusty) - niedostatek lub niepowodzenie.
WESELE - (być na własnym weselu) - smutek i niespełnione nadzieje, (widzieć czyjeś wesele) - uroczystość nie zawsze miła.
WĘDLINA - (kiedy tylko na nią spojrzysz) - przygotuj się na czas choroby
WĘGIEL - (trzymać go w ręku) - zapowiedź szczęścia i radości, (wypalony) - kłótnie i awantury w domu, (duża ilość węgla) -ostrzega przed niebezpieczeństwem.
WĘGORZ - (widzieć węgorza) - fałszywa miłość, przebiegły nieprzyjaciel, (zabić go) - pokonanie trudności.
WIADRO - (pełne mleka) - pomyślne widoki na przyszłość, (pełne wody) - pomyślność i powodzenie w interesach, (dziurawe) - zwiastuje drobne kłopoty i zmartwienia rodzinne, (zardzewiałe) - przestrzega przed nowymi, niepewnymi interesami.
WIATR - przeciwności i przeszkody w działaniu, (słyszeć szum wiatru) - rozstanie z ukochanym, (iść pod ostry wiatr) - zwycięstwo w trudnej rywalizacji o zaszczyty i wyróżnienia.
WIELBŁĄD - (widzieć go) - dzięki swojej cierpliwości pokonasz trudności, za co zdobędziesz podziw i szacunek, (być właścicielem wielbłąda) - to bogactwo i dostatek, (jechać na nim) - drobne niepowodzenia, które szybko przeminą, (widzieć stado wielbłądów) - wskazuje na osamotnienie podczas pokonywania rudości i kłopotów, zapowiada również chorobę.
WEŁNA - oznacza dostatek, (porwana, bądź zjedzona przez mole) - ubóstwo.
WIERZBA - (rosnąca nad wodą) - to smutek zmartwienia, może oznaczać przykrą podróż, (płacząca) - zwiastuje śmierć w rodzinie, (kwitnąca) - radość, szczęście w pożyciu małżeńskim.
WIĘZIENIE - (uciekać z niego) - zapowiedź pomyślnych okresów w życiu, (widzieć przyjaciela w nim) - niezależność oraz szczęście w przedsięwzięciach, (widzieć więźniów w więzieniu) - twoje niezdecydowanie podczas zawierania nowych transakcji, (rozmawiać z więźniami) - poważne kłopoty finansowe, z powodu własnych zaniedbań.
WINDA - (jechać windą do góry) - pomyślność, (zatrzymująca się między piętrami) - przeszkody w działaniu, (spadająca winda) - zły obrót spraw sercowych.
WINNICA - (widzieć piękne i dorodne owoce w winnicy) - spełnienie marzeń i dostatek, (zbierać winogrona) - duży zysk i pomyślność, (niedojrzałe winogrona) - na poprawę sytuacji trzeba będzie poczekać, (jeść słodkie) - przyziemne przyjemności, skonsumowana miłość, (kwaśne) - kłótnie i sprzeczki.
WINO - (pić) - zdrowie i pomyślność, jeżeli jest słodkie, (gorzkie lub cierpkie) - nieprzyjemności, (gasić pragnienie winem) - przyjemne szaleństwo, uzależnienie od miłości.
WIŚNIE - ( gdy je konsumujesz)- zapowiada Ci to kłótnię; (jeśli je zrywasz) - przepowiada to Tobie zabawę; (kwitnące drzewo wiśni) - wróży Ci miłosne uniesienie
WŁOSY - (mieć długie, jasne włosy) - pomyślność i uznanie, (wypadające) - straty moralne i niepowodzenia, (widzieć u siebie czarne włosy) - smutek lub żałoba, (myć włosy) - niepokoje i chęć oczyszczenia z pomówień.
WODA - (czysta i spokojna) - dobre zdrowie, (mętna i ciepła) - choroba, (wzburzona) - życiowe niepowodzenia, (pić wodę) -oznaka drobnych dolegliwości zdrowotnych, (chodzić po niej) - pomyślność i szczęście w interesach, a także w miłości.
WOJNA - przepowiednia zajść, które zakłócą twój spokój i szczęście, (brać w niej udział) - zwiastun poważnych niepokojów w najbliższym towarzystwie, (zwycięstwo na wojnie) - powiększenie majątku oraz spokój harmonię w domu.
WÓDKA - (widzieć ją) - zwiastuje troski i ubóstwo, (pić wódkę) - przestroga przed pochopnymi wydatkami.
WRÓBEL - (odganiać się od nich) - uniknięcie kłopotów i trudności, (polować na niego) - pomyślność w interesach, (martwy) - miłe chwile w gronie przyjaciół i znajomych.
WRÓŻKA - sen taki ostrzega abyś bardziej uważał na wypowiadane przez siebie opinie o innych, (rozmawiać z nią) - oznaka szczęścia rodzinnego, bądź szybkiego ożenku.
WSPINAĆ SIĘ - (na szczyt górski) - to zwyciężenie największych trudności, (po drabinie) - osiągnięcie sukcesu w interesach, (spaść podczas wspinania) - nieszczęśliwe wydarzenia w niedalekiej przyszłości.
WYPADEK - (stać się ofiarą wypadku) - poważne przejścia życiowe, (widzieć wypadek) - niepowodzenie w ważnej sprawie, (widzieć samochód lub inny środek lokomocji zniszczony w wypadku) - niespełnione nadzieje.
WYŚMIEWAĆ - (kogoś) - napomnienie o kontrolowaniu swojego postępowania, grozi ci ośmieszenie i przykrości.
WZYWAĆ - (pomocy) - będziesz jej potrzebował w niekorzystnym momencie swego życia, (wzywać kogoś imiennie) - zawiedziesz się na tej osobie, jeśli jednak wzywałeś osobę zmarłą wróży to wielkie przeciwności graniczące z ludzką wytrzymałością.


Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL