Piątek, 8 Grudnia 2023 Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Sennik
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z wszystkie
TABAKA - podstęp i nadużycie twojego zaufania; (sprzedawać lub częstować nią) to udany zakup; (zażywających widzieć) zwiastuje dziwną wizytę.
TALERZ - (pełny) - korzyści związane z wizytą znajomych; (potłuc lub widzieć rozbite) - straty.
TANIEC - (tańczyć lekko i z przyjemnością) - z łatwością rozwiążesz problemy; (taniec z przystojnym partnerem) może być oznaką nieuzasadnionej zazdrości ze strony partnera.
TAPCZAN - (leżeć na nim) to przepowiednia bezrobocia lub choroby; (odpoczynek na nim) to niespełnione nadzieje związane z przyszłością.
TECZKA - sen o teczce przepowiada miłe zajęcia może też oznaczać zmianę miejsca zamieszkania.
TELEFON - (widzieć aparat) to oznaka przeszkód w kontaktach osobistych; (odbierać telefon) zapowiada niespodziewanie pilne sprawy; (słyszeć dźwięk telefonu) to przepowiednia groźnej choroby.
TEŚCIOWA - (kobiecie sen o teściowej) zapowiada drobne kłopoty ze strony ludzi kłótliwych; jest też przepowiednią pomyślnego zakończenia drobnych nieporozumień.
TEŚĆ - (milczący) - wróży niepowodzenie w kontaktach z partnerem; (zadowolony) oznacza szczęście i harmonię w rodzinie.
TŁUM - widzieć tłum to zapowiedź nieoczekiwanych przeszkód; (tłum ładnie ubranych ludzi) symbolizuje miłe spotkanie w gronie przyjaciół; (rozganiać tłum) oznacza awantury w miejscu pracy.
TONĄĆ - zapowiedź niebezpiecznych transakcji i niepowodzeń; (topić kogoś) - zwiastuje bolesną stratę przyjaciela.
TOR - widzieć tor kolejowy to wskazówka by ściśle trzymać się planu wcześniej ustalonego.
TORBA - pracowitemu wróży bogactwo i wspaniałą przyszłość; (zgubić ją) oznacza kłopoty i stratę.
TOWARZYSTWO - mieszane towarzystwo jest zapowiedzią wyróżnień i zaszczytów; (spotkanie w miłym towarzystwie) to znak, że przyjaciele nie zawiodą.
TRAMWAJ - (jechać tramwajem) bezpiecznie zrealizujesz ważne plany życiowe; (stać na przystanku) - długie wyczekiwanie na poprawę losu; (jechać z osobą płci przeciwnej) - znajomość nie zapewni ci komfortu życiowego.
TRAWA - (zielona i gęsta) - to nadzieja na lepsze jutro; (kosić ją) - to niespodziewany zysk; (leżeć na trawie) to przepowiednia beztroskiego życia.
TRUMNA - (widzieć ją) to poważne zmartwienia; (leżeć w niej) - to przepowiednia długiego życia; (widzieć nieboszczyka w trumnie) wskazuje na kłopoty lub śmierć widzianej osoby.
TUNEL - (widzieć tunel) oznacza rychłe uzyskanie długo oczekiwanej informacji w ważnej dla ciebie sprawie może też zapowiadać kontakty seksualne.
TWARZ - (piękna) to pomyślność ; (stara i brzydka) to przeciwności z powodu zdrady przyjaciół; (mieć ładniejszą niż zwykle) jest dobrą przepowiednią.


Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL