Piątek, 9 Czerwca 2023 Imieniny: Anny-Marii, Felicjana, Sławoja

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Sennik
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z wszystkie
KACZKA - (widok dzikiej kaczki na czystej wodzie) - to zapowiedź interesujących podróży, (widok kaczek lecących w powietrzu) - oznacza powiększenie majątku; (polowanie na kaczki) - oznacza zmianę posady, (kaczki nurkujące) - zapowiadają trudne warunki życia.
KADZIDŁO - dym ulatujący z kadzidła oznacza koniec romansu.
KAKAO - (gotowanie kakao) - zapowiada dobrą zabawę na weselu, (choremu) - wróży poprawę zdrowia.
KAKTUS - dla zakochanych kłopoty i waśnie oraz przykrości i nieporozumienia w rodzinie.
KALENDARZ - przepowiednia zmian i nieoczekiwanych sytuacji mających zaistnieć w bieżącym roku.
KAŁUŻA - (wchodzić w kałużę) - to zapowiedź małych kłopotów, które zostaną ci wynagrodzone przez los,(widok kałuży krwi) - to zapowiedź pożaru, (przeskoczyć kałużę) - to znak uniknięcia kłopotów.
KAŁ - (widzieć) - nieprzyjemności; (wydalać) - krytyka i oszczerstwo.
KAMIENICA - (nowa lub w trakcie budowy) - to pomyślność w przedsięwzięciach; (zburzona lub waląca się) - nieziszczone plany; (paląca się) - straty materialne.
KAMIEŃ - zwiastuje kłopoty i niepowodzenia; (zbieranie małych kamyków) - oznacza drobne przykrości; (wielkie kamienie) to wielka strata;(chodzić po kamieniach) to utrapienie i zgryzoty; (drogocenne kamienie) to znak,że otrzymasz spadek lub jakiś wielki dar.
KANAPA - sen o niej jest zapowiedzią spokojnej starości, (siedzieć na kanapie) - pomyślność, (leżeć lub spać na niej) - trudy bez zysku.
KAPCIE - to ostrzeżenie przed niefortunnym związkiem lub intrygą, (posiadanie pięknych kapci) - to zapowiedź uwikłania się we flirt przynoszący wstyd;
KAPELA-to zapowiedź zdobycia wiernych przyjaciół w niedalekiej przyszłości.
KAPELUSZ - (piękny, nowy) - to ciekawa znajomość, (biały) - to radość albo oświadczyny dla osoby, którą widzi się w kapeluszu; (zgubić lub nie móc odnaleźć) - strata moralna.
KAPLICA-smutna wiadomość lub niezgoda w kołach towarzyskich; (wchodzić do kaplicy) - oznacza uwikłanie się w niefortunne związki, (modlić się w kaplicy) to znak, że otrzymasz wsparcie od bliskich ci osób.
KAPUSTA - (zielona) zapowiada niewierność i przeszkody w miłości; (gotować ją) - to zaproszenie na wesele lub zabawę; (kroić kapustę) - to zapowiedź pogorszenia sytuacji przez rozrzutność.
KARAWAN - może zapowiadać śmierć kogoś bliskiego lub chorobę i smutek; (karawan przecinający drogę) to znak, że będziesz zmuszony do walki z zajadłym wrogiem.
KARTKA MIŁOSNA - (wysyłać kartki miłosne) - to stracić okazję wzbogacenia się; (dla kobiety) sen taki oznacza, że poślubi ubogiego, lecz żarliwego wielbiciela.
KAT- (widzieć kata) - to zapowiedź intrygi przeciwko tobie ze strony najmniej spodziewanej; (rozmowa z nim) to przepowiednia wielkiego bogactwa i majątku.
KATASTROFA - (stać się ofiarą wypadku) - poważne przejścia życiowe; (sen o katastrofie na morzu) wróży utratę zysków lub śmierć bliskiej osoby; (jeśli z katastrofy wychodzisz szczęśliwie) to znak,że szczęśliwie wybrniesz z trudnej sytuacji.
KĄPIEL- (brać kąpiel w czystej wodzie) - zapowiada pomyślność; (jeśli woda jest brudna i mulista) oznacza niepowodzenia i liche zdrowie; (dla młodych dziewcząt sen o kąpieli0 - ostrzega przed towarzystwem mężczyzn mogących sprawić kłopoty.
KLUCZE - (otrzymać klucz do czyjegoś mieszkania) - związek seksualny; (zgubić klucz) jest ostrzeżeniem przed narażeniem swojej reputacji.
KŁOPOTY- sen o kłopotach jest zapowiedzią szczęśliwych wypadków.
KOBIETA - jest zwiastunem powodzenia w życiu i powiększenia majątku; (piękna) to wydatki; (blondynka) to szczęśliwe zdarzenie; (całować kobietę) oznacza zyski materialne.
KOCHANEK - (być kochankiem) - jest wróżbą, abyś był ostrożny w swoim postępowaniu; (widok kochanków żony) zapowiada dobrych przyjaciół.
KONCERT - (dla młodej osoby) szczęście w miłości, które zakończy się weselem.
KOTY- ostrzeżenie przed nieszczęściem i zdrada także fałszywym przyjacielem.
KSIĄDZ - jest zapowiedzią szczęścia i pomyślności we wszystkich interesach; (spowiadać się) jest zapowiedzią smutku.
KUPA GNOJU - (widok dużej kupy gnoju) - zapowiada szczęście i powodzenie; (kilka kup) oznacza zdobycie wielkiego majątku.
KWIATY- (zbierać pachnące kwiaty) zwiastuje dobrobyt lub wielką wygraną; (czerwone) są symbolem dobrej nadziei na przyszłość; (widzieć piękne kwiaty w ogrodzie) - trwałe uczucie.


Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL