Piątek, 8 Grudnia 2023 Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Sennik
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z wszystkie
DACH- (stać na dachu) - osamotnienie, niepewna pozycja, (chodzić lub ślizgać się po nim) -niebezpieczeństwo, (uszkodzony lub zerwany) - wielkie niepowodzenia, zasadzki i intrygi, spaść z dachu.
DAKTYLE-oznaka powodzenia w sprawach handlowych, (jeść daktyle) - zapowiedź ubóstwa i nędzy, będącej wynikiem lekkomyślnego postępowania, (widzieć je na drzewie) - to szczęście i radosne pożycie małżeńskie.
DĄB - (piękny i zielony) - szczęście i pomyślność, (dąb z żołędziami) - niezwykłe powodzenie, (spróchniały lub bez liści) - niepowodzenie, (widzieć powalony lub ścinany) - ciężka choroba lub śmierć kogoś z otoczenia.
DESZCZ -(ulewny) - zapowiedź wielu problemów, (moknąć na ulewnym deszczu) - oznacza twoją niewyczerpaną energię w dążeniu do sukcesu, (być przemoczonym przez deszcz) - oznacza chorobę, (dla kobiety) - sen taki zwiastuje popełnienie niedyskrecji, przez co narazi na szwank swoją reputację i dobre imię chwytać lub zbierać-twoje pieniądze lub przedsięwzięcia narażone są na straty, (słyszeć uderzenia kropel o dach) - zwiastuje szczęście i pomyślność w domu oraz zadowolenie z dzieci.
DIAMENT- zapowiedź dobrobytu, bogactwa lub dobrego wyboru w małżeństwie, (znaleźć go) - to strata, (zgubić diament) - wróży sporo przykrości, (być posiadaczem diamentów) - to wielkie zaszczyty i wyróżnienia, (otrzymywać je) -oznaka ubóstwa i upokorzeń.
DŁOŃ- (widzieć własną dłoń) - zwiastuje powodzenie, (ściskać czyjąś dłoń) - to korzystny interes, (piękne i zadbane dłonie) - symbolizują zaszczyty i wysoki awans, (brzydkie i zniszczone) - są oznaką rozczarowań i zmartwień, (brudna dłoń) - wskazuje na twoją zawiść i zazdrość w okazywanych uczuciach innym, (okaleczona dłoń) - wskazuje na osiągnięcie przez innych twoich zamierzeń, (dla kobiety sen o dłoniach) - symbolizuje zdobycie wielkiego szacunku i poważania, (myć dłonie) - rychłe zaproszenie na wesołą i miłą zabawę w gronie przyjaciół, (podziwiać obce) - ostrzeżenie przed zbytnim okazywaniem zazdrości ukochanej osobie, co może doprowadzić do konfliktów, a nawet rozstania.
DOBROBYT- (żyć w dobrobycie) - oznacza twoją niewyczerpaną energię, która pomoże ci w pomyślnym rozwiązaniu wszystkich spraw, (dla młodej dziewczyny) - sen taki wskazuje na jej wysokie aspiracje i zamierzenia, które będzie mogła osiągnąć dzięki własnej pracy.
DOM - (budować dom) - to powodzenie i dostatek, (odnawiać go) - to pełne powodzenie we wszystkich przedsięwzięciach, (pokrywać dachem swój dom)-ostrzeżenie przed możliwością poniesienia strat, (widzieć walący) - zwiastuje ciężką chorobę, (pożar domu) - oznacza niepowodzenie, (dom rodzinny) - to zdrowie i dobrobyt, (dom publiczny) -prowadzić go-zapowiedź powodzenia, (poprawczy) -ostrzega przedangażowaniem się w niepewne interesy.
DRABINA - (stać na jej wierzchołku) - to szczęście i powodzenie, (złamana drabina) - zapowiada niespełnione nadzieje, (spaść z niej) - wróży nieszczęście i kłopoty, (uciekać przy pomocy drabiny) -oznacza ciężką walkę z wrogiem.
DROGA-(widzieć drogę)-oznacza podróż, (szeroka) - to powodzenie w życiu, (wąska) - oznacza bogactwo, (długa) - oznacza życie pełne trosk, (górzysta i nierówna) - zapowiada nieszczęścia, jak również rozpoczęcie nowych interesów, które w końcowym efekcie zakończą się smutkiem i rozczarowaniem, (obsadzona drzewami) - to przyjemności w niedalekiej przyszłości.
DRÓB - (dla młodej dziewczyny) - oznacza przestrogę przed frywolnymi przyjemnościami.
DRZEWO - (pełne zielonych liści) - pomyślność w zamysłach, dobre interesy, (pełne dojrzałych owoców) - korzystny związek uczuciowy, (egzotyczne drzewo) - bogaty ożenek lub korzyści zdobyte zagranicą, (spaść z drzewa) - niepowodzenie porażka życiowa.
DRZWI - (zamykać na klucz) - bezpieczeństwo, ukrycie tajemnicy, (mieć trudności z zamknięciem) -nieuniknione przykrości, sen ten jest ostrzeżeniem przed nieprzyjaciółmi, którzy mogą stać się powodem dużych kłopotów i intryg.
DWORZEC - (kolejowy) - ( czekać na pociąg) - zawód, próżne oczekiwania, (wsiąść do pociągu) -korzystna zmiana, (nie wsiąść do niego) - przegapisz ciekawą okazję życiową lub nie skorzystasz z możliwości zmiany w twoim życiu, (żegnać kogoś na dworcu) - utrata przyjaźni śmierć lub rozstanie, (czekać na dworcu) -różne nadzieje.
DWÓR- (znajdować się we dworze) - zapowiedź niezwykłych trudności i kłopotów w życiu prywatnym, (widzieć go z oddali) - szybkie otrzymanie awansu lub osiągnięcie innego, ważnego sukcesu.
DYNIA-w/g sennika egipskiego - (chorym) - wyzdrowienie, (wszystkim innym) - próżne nadzieje.
DYREKTOR - (rozmawiać ze swoim dyrektorem) - ważne sprawy zawodowe, (kłócić się z nim) -nieprzyjemności w pracy, (poufale z nim postępować) - upomnienie, nagana lub utrata stanowiska.
DZBAN - ostrzeżenie,aby powstrzymać się przed nadużywaniem napoi alkoholowych, (pełny dzban) -wskazuje na twoją troskę o zapewnienie godziwego bytu w rodzinie, (stłuczony) - wróży chorobę w rodzinie, (pić z niego) -oznacza dobre zdrowie oraz miłe wizyty.
DZIECKO - (dla młodej kobiety) - wróży zapowiedź opuszczenia przez ukochanego, (własne umierające) - szybkie wyzdrowienie, (jeśli kobieta ciężarna śni o urodzinach swego dziecka) - powinna zwiększyć ostrożność podczas całej ciąży, aby uniknąć komplikacji, (jeśli sen taki objawia się przed samym porodem) - może być snem proroczym o pozytywnym znaczeniu, (karmić dziecko) - dla kobiety niepowodzenia i rozczarowania, (uczące się dzieci) - oznaka szczęśliwych czasów.
DZWON - (słyszeć) - złe wiadomości, (alarmowe) -zwiastuje kłopoty, które zakończą się pełnym sukcesem, (dla kobiety) - oznacza rozstanie z ukochanym lub mężczyzną.


Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL