Piątek, 9 Czerwca 2023 Imieniny: Anny-Marii, Felicjana, Sławoja

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Sennik
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z wszystkie
ABECADŁO - (sen o abecadle) - zapowiada rychły sukces artystyczny.
ABORCJA - (dla kobiety) - to zapowiedź, że realizacja rozpoczętych działań może zakończyć się utratą honoru i upokorzeniem, (dla lekarzy) - to oznaka problemów w działalności zawodowej.
ADMINISTRACJA- (praca) - w administracji oznacza życie w nędzy i ubóstwie.
ADMIRAŁ - taki sen to znak, że nie ominie Cię szczęście w miłości i powodzenie w pracy, także symbol zawarcia nowych znajomości.
ADOPCJA - (sen o adoptowaniu dziecka) - przepowiada wzbogacenie się, (dla mężczyzny) - to także awans, (dla panny i rozwódki) - zapowiedź bliskiego ślubu.
ADORATOR - (sen o adoracji) - oznacza wspaniałą przyszłość i same radości, ( zakochanym) - taki sen wróży szczęśliwą miłość.
ADRES - ( czytanie adresu) - oznacza kłopoty w interesach i poważne straty, ( natomiast adresowanie listu) - to pomyślne nowiny.
ADWOKAT- (wizyta u adwokata) - oznacza poważny awans, (dla młodej kobiety) - to znak, że stanie się obiektem plotek, ( rozmowa z adwokatem) - to zapowiedź dużych pieniędzy, ( widzieć adwokata w sądzie) - to ostrzeżenie przed wrogami.
AGREST - (zbierać agrest) - oznacza polepszenie się interesu i nadzieję lepszej przyszłości, (jeść agrest) - przyjemności, które mogą zaszkodzić, (widzieć) - uniknięcie przykrej roboty.
AFISZE - (roznosić je) - -sen ten oznacza zniewagę, (czytać) - jest wróżbą ciężkiej pracy bez zysku.
AFRYKA - ( być w niej) - oznacza to chorobę, bądź żałobę w rodzinie, ( podróżować po niej) - przestroga przed wrogami i kłótliwymi ludźmi, (oglądać mapę Afryki) -to znak, że spełnią się twoje marzenia.
AGRAFKA-sen ten oznacza zapowiedź dużych interesów, (dla panien i kawalerów) - jest oznaką rychłego małżeństwa.
AFRONT - (dla młodej dziewczyny) - sen ten jest ostrzeżeniem przed niemiłymi adoratorami, (doznać go od kogoś) - zwiastuje rozczarowanie w miłości oraz kłopoty i przykrości, również może oznaczać łzy i smutek.
AGAT-jest zapowiedzią małego zysku w interesach lub niewielkich kłopotów rodzinnych.
AKACJA-jest zapowiedzią niespodziewanego zysku, bądź wygranej w toto lotka lub loterii fantowej, (czuć jej zapach) - wskazuje na twoje niemoralne postępowanie.
AKORDEON - (dla kobiety) - sen taki oznacza szczęśliwy i trwały związek, (słyszeć dźwięki akordeonu) - jest zapowiedzią miłych rozrywek w sympatycznym towarzystwie, (grać na nim) - sen ten oznacza większą energię w dążeniu do sukcesu.
AKSAMIT - to zapowiedź powodzenia oraz szczęścia w interesach, (kupować go) - uporządkowanie spraw majątkowych, (ubierać się w aksamit i przeglądać się w lustrze) - oznacza plotki, jak również cierpienie z powodu własnej pychy, (dla kobiety sen o aksamicie) - wróży zaszczyty i bogatych adoratorów.
AKTA - (przeglądać je) - jest oznaką awansu, (widzieć podarte akta) - jest ostrzeżeniem przed kłótnią z rodziną lub sąsiadami, z których jednak wyjdziesz zwycięsko, ( gdy czyta je notariusz) - mogą być oznaką wplątania się w sprawy sądowe, które mogą być przyczyną kłopotów i strat finansowych.
AKTOR - oznacza niezależność oraz większe możliwości wykorzystania zdolności w interesach, (być aktorem) - oznacza przyjemną pracę, (dla kobiety sen, że jest zaręczona z aktorem) - zwiastuje przestrogę przed niemoralnymi przyjemnościami, które mogą przynieść jej upokorzenie i wstyd.
AKTORKA - (być aktorką) - oznacza zmiany w życiu, (widzieć ją) - wróży wiele przyjemności i rozrywki w sympatycznym gronie, (flirtować z aktorką) - dla mężczyzny sen ten jest przestrogą przed kłótnią z żoną lub narzeczoną, która będzie przyczyną rozstania, (kochać się w aktorce) - jest oznaką miłej i pożytecznej pracy.
AKUMULATOR - sen o nim wróży szczęście w interesach oraz powiększenie majątku.
AKUSZERKA - (widzieć akuszerkę) - oznacza zaproszenie na chrzciny, (przyjmować akuszerkę) - może być błogosławieństwem dla bezdzietnej rodziny, (dla zakochanych) - jest oznaką trwałej i wiernej miłości.
ALABASTER - taki sen dla młodej dziewczyny może oznaczać rozstanie z ukochanym z powodu swej niewierności, (rozbicie rzeźby z alabastru) - oznacza nieszczęście, w innych przypadkach sen o alabastrze zawsze oznacza pomyślność.
ALARM - (sen o sygnale dźwiękowym) - zapowiada zawsze pojawienie się bogactwa, (zaś głos budzika) - to zwiastun interesującego spotkania.
ALBUM - może oznaczać wizytę dalekich krewnych lub zawarcie nowych przyjaźni, (gdy otrzymujesz album) - to znak dobrych interesów, ( dla młodej kobiety) - sen taki oznacza miłego adoratora lub nawet zamążpójście.
ALEJA - (przechadzka ją) - to oznaka wielu kłopotów, ( kobietę sen taki) - ostrzega przed podejrzanymi znajomościami i przed utratą dobrego imienia.
ALIMENTY - (płacić alimenty) - ostrzeżenie przed nierozważnym przedsięwzięciem, (otrzymywać je) - jest oznaką szczęścia i dostatku w życiu.
ALTANA - (budować altanę) - to pomyślność i szczęście w miłości, (siedzieć w niej) - jest oznaką szybkiego pokonania przeszkód w osiągnięciu szczęścia, (niszczyć ją) - to zapowiedź nie zrealizowania marzeń i planów.
ALKOHOL - wróży waśnie i nieporozumienia wśród rodziny lub znajomych, (pić alkohol) - jest zdradą najbliższego przyjaciela, (rozlewać go) - to wróżba, że źle skończy się spotkanie towarzyskie.
AMANT - wróży dobry znak na przyszłość , (nieporozumienie z nim) - wskazuje, że należy przeprosić osobę , której wyrządziło się przykrość.
AMBONA - (wstępować na nią) - wróży szczęście, (widzieć ją) - oznacza nieczyste sumienie oraz zwiastuje smutek i niepokoje, ( naprawiać ambonę) - oznacza korzystne plany lub pomyślną starość, (widzieć kogoś na ambonie) - oznacza nieszczęście lub chorobę oraz niepowodzenia w interesach.
AMBULANS - ( widzieć go) - oznacza wyjazd kogoś z rodziny lub śmierć przyjaciela oraz ostrzeżenie sprawach prywatnych i zawodowych.
AMPUTACJA - (amputacja jakiejś kończyny u innych) - jest zapowiedzią możliwości śmierci kogoś z najbliższej rodziny lub poważnych kłopotów w interesach, ( mieć przeprowadzoną amputację) - ostrzeżenie przed wszelkimi niepowodzeniami i kłopotami jak również kłótniami i waśniami rodzinnymi.
AMUNICJA - jest oznaką pomyślnego zakończenia wszystkich przedsięwzięć, ( kupować amunicję) - oznacza, że zostanie się pociągniętym do odpowiedzialności, ( zgubić ją) - kłótnia z osobą odmiennej płci, ( pracować przy produkcji amunicji) - oznacza zwiastun klęski i niepowodzeń.
ANANASY - oznaczają zaproszenie na przyjęcie lub wesele, gdzie spotkasz osobę, którą się później ożenisz i będziesz szczęśliwy, oznaczają również sukcesy w interesach np. pomyślne zawarcie kontraktu, (dla podróżujących )- oznacza pomyślną podróż i zadowolenie, (jeść ten owoc) - wróży sukces i wyróżnienie, (zbierać je) - zwiastun niepokojów i nieporozumień oraz przykrości w sprawach dotąd pomyślnych.
ANIOŁ - dobry znak wróżący dużo szczęścia, ( towarzyszyć aniołowi) - oznacza powodzenie, spokój, szczęście oraz dobry interes z przyjaciółmi, (dla zamężnej kobiety) - jest to znak , że będzie miała liczną i kochającą rodzinę, ( dla kochającej się pary ) - jest to znak , że ich małżeństwo będzie bardzo zgodne i będą mieli dużo przyjaciół , ( widzieć anioła w promieniach światła) - to zapowiedź bliskiej radości i miłej niespodzianki w rodzinie, a także otrzymanie wiadomości od przyjaciół lub małego spadku.
APTEKA - ( być w niej z receptą) - oznacza uwolnienie od kłopotu, ( widzieć aptekarza lub rozmawiać z nim) - jest zapowiedzią dobrego ożenku, ( dla panny lub młodej wdowy) - jest przepowiednią ulgi w dolegliwościach lub poprawy finansów.
ARCHITEKT- (architekt sporządzający plany) - korzystne plany w życiu oraz w interesach, ( dla kobiety) - architekt jest ostrzeżeniem przed intrygami i podstępnymi planami osób, które będą zmierzały do zawarcia korzystnego małżeństwa dla niej.
ARCYBISKUP - ( widzieć go) - to znak, że będziesz zmuszony do przezwyciężenia wielu przeszkód na drodze do bogactwa i dostatku, (rozmawiać z nim) - uzyskanie pomocy przyjaciół w dążeniu do zaszczytów, ( dla kobiety) - jest to zapowiedź zawarcia nowych i sympatycznych przyjaźni.
ARMIA - (rozgromiona i przegrana) - oznaka wielu korzystnych interesów, (zwycięska armia) - zwiastuje nieszczęścia i kłopoty.
AS - (mieć go w ręku) - oznaka dobrej okazji, która nie zostanie jednak należycie wykorzystana, (widzieć go w rękach innych) - przestroga przed wrogami pragnącymi zaszkodzić twojej reputacji.
AUTO - ( prowadzić sprawnie, jeśli go masz w życiu na jawie) - to oznaka, że ważne sprawy wymagać będą szybkiej decyzji, ( jechać autem lepszym niż masz) - to znak poprawy losu, ( niższa klasa) - oznacza pogorszenie losu, ( auto rozsypujące się) - to ostrzeżenie może oznaczać kradzież auta lub wypadek. Niekiedy stare auto oznacza,śmierć starszej osoby. Jechać taksówką to znajomość obliczona na krótki okres. Wysiąść z auta na środku drogi to zmiana decyzji lub przeszkody na drodze życiowej
AUTOBUS- ( jechać) autobusem - nieporozumienie z przyjaciółmi. Widzieć ( pusty) autobus - to Oznaka rychłych zaszczytów i honorów. Być ( kierowcą) tego pojazdu to zapowiedź dostatku i niespodziewanego szczęścia w miłości. Autobus ( zapełniony pasażerami) - wróży pomyślność w interesach.
AUTOR - (być nim) - oznaka biedy, (mieć do czynienia z nim) - oznaka straty czasu i wątpliwości w interesach, (widzieć przeglądającego swoje dzieło) - zwiastun niepokojów i konfliktów z przyjaciółmi.
ATŁAS - (kupować go lub mierzyć) - zostać oszukanym przy kupnie, (mężatce) - kłopot z krawcową, (mężowi) - wydatki na żonę.
ATRAMENT - (widzieć czarny) - kłopoty, (czerwony) - skaleczyć się, (zielony) - liścik miłosny, (atrament rozlać) - wmieszanie się w cudze sprawy.
AWANTURA-( mieć ją w domu) - to przepowiednia dobrej prywatki. Awantura ( na ulicy) - oznacza możliwość zgubienia lub zostawienia czegoś.( Zrobić samemu) awanturę - poznanie miłej osoby.
AWANS- (otrzymać) -oznacza przeciwność w miejscu pracy. Sen ten zaliczany jest do tzw. "odwrotnych" będących wytworem podświadomości.
AZJA - (podróżować po tym kontynencie) - zapowiedź zmian w życiu, które jednak nie przyniosą żadnych większych korzyści materialnych.


Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL