Wtorek, 26 WrzeÂnia 2023 Imieniny: Cypriana, Justyny, úucji

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Festyn wodny
05-08-2008 07:53

W okresie wakacji MOSiR organizuje szereg imprez dla dzieci i m┼éodzie┼╝y. Na p┼éywalni „Orka”, 25. lipca odby┼é si─Ö Wakacyjny Festyn Wodny. Zabawy w wodzie ciesz─ů si─Ö coraz wi─Öksz─ů popularno┼Ťci─ů i w festynie wzi─Ö┼éo udzia┼é ponad 50 dzieci i m┼éodzie┼╝y.
Dla dzieci i m┼éodzie┼╝y zaproponowano pi─Ö─ç konkurencji: „┼éowienie pere┼é”, „rzut do celu pi┼éeczkami”, „najd┼éu┼╝szy ┼Ťlizg”, „wy┼Ťcig z pi┼ék─ů w kole” oraz „wy┼Ťcig na materacu”.
Poszczeg├│lne konkurencje wygrali:

„Wy┼Ťcig z pi┼ék─ů”
w┼Ťr├│d dziewcz─ůt
1. Zuzia Podra┼╝ka
2. Katarzyna Strzelecka
3. Zuzanna Gajda
w┼Ťr├│d ch┼éopc├│w
1. Kacper Szyprowski
2. Adam Roszczyk

„Najd┼éu┼╝szy ┼Ťlizg”
w┼Ťr├│d dziewcz─ůt – kategoria szko┼éy podstawowe
1. Michalina Rędzińska
2. Katarzyna Strzelecka
3. Zuzia Podra┼╝ka
kategoria gimnazja
1. Weronika Gmurczyk
2. Aneta Adamiak
3. Monika Adamiak
w┼Ťr├│d ch┼éopc├│w – kategoria szko┼éy podstawowe
1. Adam Roszczyk
2. Daniel Ufa
3. Patryk Łuszczewski
kategoria gimnazja
1. Pawe┼é M─ůdrak
2. Tomasz Brzozowski
3. Jakub Brzozowski

„┼üowienie pere┼é”
w┼Ťr├│d dziewcz─ůt – kategoria szko┼éy podstawowe
1. Zuzia Gajda
2. Zuzia Podra┼╝ka
3. Kasia Strzelecka
kategoria gimnazja
1. Iza Sejdak
2. Weronika Gmurczyk
3. Monika Adamiak
w┼Ťr├│d ch┼éopc├│w – kategoria szko┼éy podstawowe
1. Karol Przydatek
2. Daniel Ufa
3. Bartek Bany
kategoria gimnazja
1. Paweł Modrak
2. Damian Brzustowski
3. Daniel Adamowski

„Rzut do celu pi┼éeczkami”
w┼Ťr├│d dziewcz─ůt - kategoria szko┼éy podstawowe
1. Michalina Grudzińska
2. Zuzanna Gajda
3. Wiktoria Lewandowska
kategoria gimnazja
1. Stefaniak Monika
2. Gmurczyk Weronika
3. Zaj─ůc Klaudia
w┼Ťr├│d ch┼éopc├│w – kategoria szko┼éy podstawowe
1. Kacper Szyprowski
2. Dominik Bra┼╝uk
3. Bartek Bany
kategoria gimnazja
1. Łukasz Biernacki
2. Bartosz Ratoszek
3. Adam Roszczyk

„Wy┼Ťcig na materacu”
w┼Ťr├│d dziewcz─ůt – kategoria szko┼éy podstawowe
1. Zuzanna Podra┼╝ka
2. Katarzyna Strzelecka
3. Zuzanna Gajda
kategoria gimnazja
1. Aneta Adamiak
2. Monika Adamiak
w┼Ťr├│d ch┼éopc├│w – kategoria szko┼éy podstawowe
1. Adam Roszczyk
2. Karol Przydatek
3. Dominik Bra┼╝uk
kategoria gimnazja
1. Tomek Brzozowski
2. Daniel Ufa
3. Damian Brzustowski


(0 g│osˇw)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opiniŕ

Pseudonim:
Zarejestruj siŕ tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj siŕ z regulaminem

Reklamy









Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL