Niedziela, 4 Czerwca 2023 Imieniny: Christy, Helgi, Karola

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Piękna na wiosnę
14-04-2017 13:48

Powiksz zdjcieFirma La Luxe Paris już po raz kolejny ufundowała dla czytelniczek zestaw luksusowych kosmetyków najlepszej jakości. Do wygrania jest 5 zestawów kosmetyków do makijażu.
W skład każdego wchodzi maskara volume expert, która nie skleja rzęs nie tworzy grudek i nie kruszy się. Do twarzy jest puder Silky Powder - delikatna, aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury skóry, nadając jej świeży, jedwabisto-matowy wygląd na cały dzień. W zestawie jest również korektor Magical Cover Corrective, który idealnie koryguje niedoskonałości, dając efekt nieskazitelnej i promiennej cery. Do oczu mamy Eyeliner Liquid Precision - idealny dla alergików, ultra czarny, idealna kreska dzięki silikonowej końcówce, perfekcyjna aplikacja. Do paznokci mamy dwa lakiery.
Dla czytelniczek do wygrania jest 5 zestawów kosmetyków La Luxe Paris. Aby je otrzymać, wystarczy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT), o treści: Express.po kropce laluxeparis oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 16 kwietnia, do godziny 12.00.


(0 gosw)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL