Niedziela, 4 Czerwca 2023 Imieniny: Christy, Helgi, Karola

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Alicja wśród najlepszych seniorek
05-01-2017 15:13

Powiksz zdjciePŁYWANIE W Olsztynie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców. Wystartowała w nich wychowanka UKS Dwójka Sochaczew – Alicja Ulicka. Sochaczewianka aktualnie reprezentuje barwy Nawy Skierniewice.
Alicja Ulicka wystartowała w wyścigach stylem grzbietowym. Już na „setkę” pokazała się z dobrej strony. W eliminacjach uzyskała czas 1.03,99 i na czternastym miejscu awansowała do półfinału. W swoim drugim występie poprawiła rekord życiowy (1.03,20) i ostatecznie została sklasyfikowana na 16. pozycji.
Kolejny występ to wyścigi sochaczewianki na dystansie pięćdziesięciu metrów. W eliminacjach Ulicka uzyskała 21. czas (30,10) i jako rezerwowa czekała na półfinał. Udało się jej wystartować. Zajęła w nim 16. miejsce i po raz drugi poprawiła swoją życiówkę (29,61).
Jednak najwięcej radości młodej zawodniczce przyniósł start na dwieście metrów. W wyścigu eliminacyjnym Ulicka poprawiła rekord życiowy o prawie dwie sekundy (2.17,63) i z 7. miejsca awansowała do finału A. W ostatnim swoim wyścigu Alicja popłynęła jeszcze mocniej. Z życiówki „urwała” kolejne dwie sekundy (2.15,57) i zajęła doskonałe 6. miejsce. Dobre zimowe starty dają nadzieję na jeszcze lepsze wyniki w roku 2017. Szkoda tylko, że medale i punkty zdobywane przez sochaczewiankę nie będą wpisywane na konto naszego miasta.
Tomasz Ertman
Fot Tomasz Ertman


(0 gosw)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL