Wtorek, 26 Września 2023 Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Trzynasty raz na polu
09-08-2016 08:16

Powiększ zdjęcieMOTOCROSS Sochaczewski Klub Motorowy „Szarak" oraz parafia Przemienienia Pańskiego zapraszają jak co roku na XIII juĹź Piknik Cross Country w Kurdwanowie, ktĂłry odbędzie się 28 sierpnia, w tym roku w nowym miejscu 2 km od Kurdwanowa w Kościelnej GĂłrze 22. Całość zaczyna się o godzinie 11.00 w nowej odsłonie, ale cały czas w tym samym zboĹźnym celu - odbudowy drewnianego, XVI-wiecznego kościoła w Kurdwanowie.
Jak co roku - poza startem raiderów w trzech morderczych biegach - będzie można potańczyć na dechach, spróbować sławnej kurdybanki, nacieszyć dusze i ciało.
Regulamin, harmonogram oraz formularze potrzebne do startu na naszej stronie www.szarak.esochaczew.pl w zakładce „zgłoszenia do zawodĂłw + regulaminy". W tym roku rĂłwnieĹź wystartują motocykle zabytkowe oraz klasa amatorĂłw.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych oraz chętnych mocnych wrażeń.


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL