Niedziela, 20 Czerwca 2021 Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafaa

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Chiny obawiają się Miss
03-12-2015 07:57

Powiksz zdjcieZ pochodzenia Chinka, 25 letnia Anastazja Lin, wygrała w maju tego roku konkurs piękności otrzymując tym samym tytuł Miss Kanady 2015. Naturalną koleją rzeczy powinna otrzymać list z zaproszeniem na finały Miss World, które odbędą się w Chinach. Niestety listu nie otrzymała, ponieważ została uznana przez Chiny jako "persona non grata".
Ale dlaczego Chiny miałyby obawiać się Miss piękności? Może dlatego, że broni ona praw człowieka.
Gdy w maju 2015 r. w prasie na całym świecie o Anastazji zrobiło się głośno - jej ojcu w Chinach grożono i nakazano aby ten uciszył swoją córkę. Po rozmowie telefonicznej z ojcem, postanowiła: - Myślałam... nie będę już więcej o tym mówiła, moja rodzina jest w niebezpieczeństwie, lecz po wszystkim po paru dniach zrozumiałam, że jeżeli zdołają uciszyć mnie teraz, już nigdy nie będę miała okazji mówić na ten temat - ponieważ oni wiedzą, że jeżeli tym razem to na mnie podziała, to przypieczętuje ich manipulację w ten sposób.
Organizacja prowadząca finały Miss World w Chinach - Miss World Limited ma siedzibę w Londynie. Anastazja poleciała tam by porozmawiać o tej sytuacji. Jednak, otrzymała odpowiedź, że są zbyt zajęci aby się z nią spotkać.
Później gdy sprawa zyskała rozgłos w mediach i wszędzie mówiono, że reżim Chiński zastrasza obywatelkę Kanady, powiedzieli oni: "Nie wiemy co sprawia, że uczestniczka nie może otrzymać wizy".


(1 gos)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2021 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL