Pitek, 8 Grudnia 2023 Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Rozpoczną odbijać piłeczkę
31-07-2015 16:01

Powiksz zdjcieTENIS STOŁOWY Półmetek wakacji oznacza, że do rozpoczęcia rozgrywek ligowych pozostaje coraz mniej czasu. Rugbiści i futboliści swoje pierwsze mecze o punkty rozegrają już w sierpniu. Miesiąc później przy stołach staną zawodniczki i zawodnicy odbijający plastikową piłeczkę. W tym sezonie nasz powiat będą prawdopodobnie reprezentowały trzy kluby.
Najwyżej, w Ekstraklasie zagra Sochaczewski Klub Tenisa Stołowego. Jak pisałem przed tygodniem, tym razem w składzie nie zaszły żadne zmiany. Katarzyna Grzybowska, Agata Pastor i Dong Rui Fang będą stanowić trzon zespołu, który ponownie powinien stanąć na podium.
Tęcza Budki Piaseckie ma w planach wystawienie trzech drużyn. Pierwsza zagra w trzeciej lidze, a druga i trzecia w piątej. Jest to możliwe gdyż w klubie trenuje sporo uzdolnionej młodzieży, a Aleksandra Paruszewska i Aleksandra Wojtczak są w stanie urwać punkty grając przeciwko mężczyznom.
Prawdopodobnie w piątej lidze zadebiutuje drużyna Basketu Sochaczew. Młodych zawodników może wesprzeć w ligowych bojach ich trenerka Justyna Mamcarz. Niestety z ping-pongowej mapy Sochaczewa zniknął KTS Joker Sochaczew, który dwa sezony temu grał w V lidze. W poprzednim sezonie zrezygnował z rozgrywek, w obecnym także nie ma go na liście drużyn zgłoszonych do rozgrywek.
Tomasz Ertman


(0 gosw)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL