Wtorek, 28 Marca 2023 Imieniny: Anieli, Kasrota, Soni

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
LOTTO Poland Bike Marathon: czas na Węgrów
18-08-2013 08:36

Powiksz zdjcieLOTTO Poland Bike Marathon podkręca tempo i czwarty raz z rzędu obierze kierunek na Węgrów. Dziewiąty już etap tegorocznego cyklu wyścigów kolarskich amatorów zostanie zorganizowany w niedzielę, 25 sierpnia w Węgrowie, oddalonym na wschód od Warszawy o 80 km. Na miłośników jazdy na rowerach górskich czeka nowa lokalizacja Miasteczka Poland Bike. Biuro Zawodów, start i meta maratonów znajdą się na Stadionie Miejskim w Węgrowie, przy ul. Powstańców.

- Jest nowe miejsce startu i mety. Finisz na bieżni stadionu z pewnością dostarczy wielu emocji, ale trasa w dużej mierze przypomina ubiegłoroczną - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon, były kolarz zawodowy Grzegorz Wajs. – Pojedziemy w kierunku południowo-wschodnim przez dość pagórkowaty i pofałdowany teren, gdzie na zróżnicowanej nawierzchni zjazdy będą przeplatać się z podjazdami. Zapraszam wszystkich do Węgrowa, w niedzielę 25 sierpnia. Pożegnajmy wakacje w kolarskim gronie na rowerach górskich!

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (57 km), MINI (27 km) oraz FAN (6 km – dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Węgrowa w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike na stadionie swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-7 lat.

BIURO ZAWODÓW

Miasteczko Poland Bike (Węgrów, Stadion Miejski, ul. Powstańców 1) – 24 sierpnia (sobota) godz. 17-20 oraz 25 sierpnia (niedziela) godz. 8.00-11.00 (dystans FAN) i godz. 8.00-12.00 (dystanse MINI i MAX)

PROGRAM ZAWODÓW

8.00-11.00 - zapisy w Biurze Zawodów (dystans FAN)
8.00-12.00 - zapisy w Biurze Zawodów (dystanse MINI i MAX)
11.10 - ustawianie zawodników na starcie dystansu FAN
11.15 - start dystansu FAN (6 km)
12.15 - ustawianie zawodników na starcie dystansów MAX i MINI
12.30 - start dystansów MAX (57 km) i MINI (27 km)
12.50 - start Mini Cross na terenie Miasteczka Poland Bike
14.00 - dekoracja dystansu FAN i Mini Cross
15.45 - dekoracja dystansów MINI i MAX oraz losowanie nagród dla uczestników

DODATKOWE INFORMACJE

Podczas maratonu będzie funkcjonował elektroniczny system pomiaru czasu (start i meta) oraz na trasie kontrolna mata elektronicznego pomiaru czasu. Po zakończeniu zawodów zawodnicy otrzymają swój wynik SMSem (warunek - przy rejestracji należy podać nr telefonu komórkowego). W Miasteczku Poland Bike będzie można skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego firmy OLSH oraz z bezpłatnego, profesjonalnego masażu Policealnej Szkoły Medycznej nr 4 z Warszawy. Dla wszystkich uczestników maratonu bufety na trasie i w Miasteczku Poland Bike („kolarski makaron”, ciasta, ciasteczka, owoce, batony, napoje, izotoniki itp.). Dla dzieci – Chatka Małolatka (malowanie buziek, zajęcia i zabawy plastyczne, edukacyjne i integracyjne konkursy pod okiem wyspecjalizowanych animatorów).

Więcej na www.polandbike.pl


(0 gosw)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL