Gwiazdą XI GALI SPORTOWIEC ROKU będzie ELECTRICA DUO, czyli
duet Kasia & Paula. Twórczynią i założycielką zespołu jest znana i utalentowana, młoda skrzypaczka Katarzyna Szubert.
Kasia & Paula to duet z całą pewnością jedyny w Polsce, i jeden z nielicznych na świecie w którego składzie obecne są elektryczne skrzypce i harfa elektryczna. Dwa instrumenty, dwa światy - ogień i woda muzycznej przestrzeni.
Duet współtworzy Paulina Antkowiak, która - jako jedyna w Polsce jest posiadaczką nietypowego instrumentu jakim niezaprzeczalnie pozostaje harfa elektryczna.
W swoim bogatym repertuarze duet posiada znakomite i nietuzinkowe aranżacje największych przebojów muzyki pop, dance, irish oraz najpiękniejsze fragmenty z najsłynniejszych musicali świata.
Na scenie Kasia & Paula to eksplozja temperamentu, błyskotliwości i wdzięku. To szalona i niezapomniana podróż do świata muzyki z dwiema atrakcyjnymi, żywiołowymi i spontanicznymi dziewczynami którym obce są rutyna i nuda.
Uczestników Gali czekają także inne niespodzianki, o których napiszemy już wkrótce.
W przyszłym tygodniu w redakcji Expressu Sochaczewskiego będzie można odbierać zaproszenia na Galę.
Red
A oto Kasia&Paula:
http://www.youtube.com/watch?v=l_j-d66KmTI
http://www.youtube.com/watch?v=IC5tZQHTZBk
http://www.youtube.com/watch?v=uqLXR1IMc4M