Sobota, 30 Wrzenia 2023 Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Patrol Świętego Mikołaja przybywa
04-12-2012 13:15

Powiksz zdjcieKAMPINOS Już po raz piąty zawita do Kampinosu Patrol Świętego Mikołaja. Jak co roku do akcji charytatywnej - zainicjowanej przez redakcję "Expressu Sochaczewskiego" - włączyli się Urząd Gminy Kampinos, uczniowie, dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kampinosie, oraz mieszkańcy gminy.
W ich imieniu zapraszamy na Świąteczną Aukcję na rzecz Patrolu Świętego Mikołaja, która odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia o godz. 17.00 w budynku OSiR na boisku gminnym. Tradycyjnie odbędzie się Kiermasz Świąteczny, będzie też poczęstunek i liczne niespodzianki.
Gościem specjalnym Patrolu będzie Ewelina Flinta (na zdjęciu), która wraz z zespołem charytatywnie zagra koncert akustyczny. Na gitarach akustycznych towarzyszyć jej będą Krzysztof Kawałko i Radosław Zagajewski.
Całkowity dochód z Aukcji i Kiermaszu zostanie przeznaczony na przygotowanie paczek dla najbardziej potrzebujących dzieci z naszej gminy. Po przygotowaniu paczek 22 grudnia do dzieci wyruszą Patrole Świętego Mikołaja.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Aukcji, w czasie spotkania będą jak co roku wystawione kosze z przeznaczeniem na zbiórkę zabawek i słodyczy, mile widziane będzie przyniesienie w/w rzeczy.
Wspólnie możemy sprawić, że na buziach wielu dzieci znów zagości uśmiech i radość.
Anna Konopka
fot. R. Sluszniak


(2 gosy)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL