Sobota, 30 Wrzenia 2023 Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Rekordowa ilość głosów w plebiscycie Sportowiec i Trener Roku
27-03-2012 09:37

Powiksz zdjcieZakończyło się głosowanie w plebiscycie Sportowiec i Trener Roku Powiatu Sochaczewskiego 2011. W poniedziałek, 26 marca, w naszej redakcji zebrała się Kapituła Plebiscytu, która policzyła oddane głosy na kuponach plebiscytowych i przez sms. Padł kolejny rekord. Uczestnicy przysłali 4489 kuponów i 7720 sms. Łącznie zatem oddano 12209 głosów na 30 sportowców i 5 trenerów. Rok temu było 4805 sms i 1823 kupony.
Wśród osób głosujących rozlosujemy nagrody.
Wyniki Plebiscytu będą ogłoszone na Gali 14 kwietnia, o godzinie 18.00 w MOK Chodaków. Zaproszenia dla nominowanych sportowców i trenerów są do odebrania w redakcji Expressu Sochaczewskiego.
Dla naszych czytelników i kibiców mamy także zaproszenia na Galę 14 kwietnia. Trafią one do 200 pierwszych osób, które wyślą sms pod numer 74567 (4,92 zł z VAT) w treści wpisując express.imię i nazwisko. Jeden sms, to jednoosobowe zaproszenie. Na zgłoszenia czekamy do wyczerpania zaproszeń. W programie gali m.in. występ kabaretu Dno oraz ogłoszenie wyników X plebiscytu Sportowiec Roku Powiatu Sochaczewskiego, konkursy dla widzów.
red


(3 gosy)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL