Wtorek, 26 Wrzenia 2023 Imieniny: Cypriana, Justyny, ucji

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Mikołaj rozdał prezenty
14-01-2011 14:18

Powiksz zdjcieKAMPINOS Święty Mikołaj zakończył wizytę w gminie Kampinos. Dzięki wsparciu firm i zaangażowaniu mieszkańców w przygotowanie i przeprowadzenie akcji charytatywnej „Patrol Świętego Mikołaja”, mógł on odwiedzić więcej dzieci niż w latach ubiegłych. Firmy i sklepy chętnie wsparły akcję, a młodzież i dorośli mieszkańcy gminy włożyli dużo serca i pracy aby na buziach dzieci zagościła radość z wizyty Świętego Mikołaja.
Wizyta „Patrolu Świętego Mikołaja” w Kampinosie staje się tradycją, coraz więcej ludzi angażuje się w przygotowanie i przeprowadzenie akcji. To bardzo miłe i cieszy, że ludzie chcą pomagać i sprawia im to radość. Dużo serca i pracy w całą akcję wkłada młodzież dorośli oraz seniorzy. W tym roku Święty Mikołaj przyjechał do Kampinosu już 12 grudnia, kiedy to odbyła się Aukcja na rzecz Patrolu Świętego Mikołaja i Kiermasz Świąteczny, atrakcją spotkania był Pokaz Sukien Ślubnych (pisaliśmy o tym w 50 numerze „Expressu Sochaczewskiego”). Całkowity dochód z Aukcji i Kiermaszu został przeznaczony na zakup słodyczy i zabawek na paczki.. Dzięki wsparciu firm i zaangażowaniu mieszkańców gminy udało się przygotować w tym roku 200 paczek, to więcej niż w roku ubiegłym. 23 grudnia wyruszył z paczkami „Patrol Świętego Mikołaja”. Mikołaje i Śnieżynki odwiedzili dzieci i przekazali im paczki ze słodyczami i zabawkami. Było wiele radości, uśmiechów, zadowolenia, zdarzało się, że obdarowywani nie kryli zaskoczenia. Dzięki wszystkim Państwu, którzy pomogli przy przygotowaniu i przeprowadzeniu akcji udało się wywołać uśmiech na buziach wielu dzieci. Święty Mikołaj odjechał, ale mamy nadzieję, że za rok znów nas odwiedzi, a my zbierajmy siły i pomysły aby mu pomóc. Do zobaczenia za rok.
Anna Konopka

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję charytatywną „Patrol Świętego Mikołaja” w Kampinosie, oraz tym, którzy włożyli choć troszkę pracy i serca w przygotowanie i przeprowadzenie Aukcji, Kiermaszu Świątecznego, Pokazu Sukien Ślubnych. Dziękujemy tym, którzy przekazali rzeczy na Aukcję i tym, którzy je licytowali, skrzatom, które przygotowywały paczki, oraz Mikołajom i Śnieżynkom, którzy z tymi paczkami odwiedzili dzieci sprawiając im radość.
W Patrolu udział wzięli: firma „FERNIKO” Kampinos, kwiaciarnia „Nerina”, Salon Sukien Ślubnych „Vivien” z Łowicza, firma „Hipo”, Piotr Zalewski, Anita Lewandowska, Ryszard Wojciechowski, Katarzyna i Hubert Zielerowicz, Magda Konopka,, Grażyna Skrzypkowska – Rekodzieło Artystyczne, Kamil Pruski, Damian Pruski, Robert Gaweł, Adrian Sawicki, Patrycja Błędowska, Piotr Błędowski, Żaneta Rybka, Agata Pietrzyk, Marek Konopka, Katarzyna Wieczorek, Irena Perkowska, Karolina Miązek, Magda Zawierucha, Patrycja Wojtkowska, Krystyna Radkowska, Alicja Jażdżyk, Magda Wilczyńska, Wioletta Siekiera, Tomasz Tymoftyjewicz, Paweł Białecki, Małgorzata Żur, Henryka Sowińska, Maria Wilamowska, Teresa i Marek Nowak, Stanisław Wieczorek, Anna i Marek Lachowscy, Anna i Zbigniew Konopka, Barbara Jędrzejeska, Alfreda Jakubowska, Monika Jankowska, Krystian Ciszewski, Beata i Maciej Krzemińscy, Mikołaj Krajewski, Piotr Marszałek, Beata Tomczak, Błażej Stecko, Łucja Weltscheck, Adam Zakowany, Bożena Lech, Daria Stangreciak, Martyna Pływacz, Daniel Rogulski, Kółko Teatralne „Zszywacz”, Aleksandra Urbańska, Małgorzata Głowacka, Tomasz Zakowany, Anna Komorowska, Kacper Wiązowski, oraz wiele anonimowych osób.


(0 gosw)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL