Pitek, 8 Grudnia 2023 Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Szczęśliwa trzynastka
21-02-2007 11:06

Powiksz zdjcieEvan Rachel Wood twierdzi, że rola w filmie „Trzynastka" uratowała jej życie.
Aktorka miała bardzo ciężki okres dorastania, cierpiała na depresję i miała problemy w szkole, podobnie jak jej filmowa postać, Tracy.
Między 13 a 14 rokiem życia byłam samotna i wiecznie zła - wspomina 19 -letnia Wood - Nie interesowałam się narkotykami, ale nienawidziłam siebie i miewałam wręcz samobójcze myśli. Wiedziałam, że to złe, ale zdawało mi się, że powinnam taka być. Nie pasowałam do szkoły, a jedna dziewczyna rozpuściła dużo plotek na mój temat. Przyjaciele przestali się do mnie odzywać. Miałam obsesję na punkcie Nirvany i Kurta Cobaina. Dlatego „Trzynastka" była mi taka bliska. Czerpałam inspirację z własnego życia.
Evan Rachel Wood zagrała ostatnio w filmie "Biegając z nożyczkami”.


(0 gosw)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL