Niedziela, 29 Marca 2020 Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Horoskop
Baran (21.III-20.IV)
Nieoczekiwane spotkania przyniosą ci nowe impulsy. Nie możesz jednak demonstrować zbytniej niezależności. Nowe pomysły prowadzą do sukcesu.
Byk (21.IV-21.V)
Nowe sytuacje będą wymagać innego sposobu reagowania. Znajdziesz nowe sposoby dotarcia do celu.
Bliźnięta (22.V-20.VI)
Zaprezentujesz nowe podejście do życia. Czas na spełnienie się w czymś, co dla ciebie jest ważne.
Rak (21.VI-22.VII)
Pojawić się może marzenie o świecie lepszym niż ten, który otacza cię, na co dzień. Teraz jednak sprzyja realizm. Sporne sprawy warto odłożyć na lepszy dzień.
Lew (23.VII-22.VIII)
Możesz osiągnąć cel, ale nie idź wyłącznie za pierwszym impulsem, który wprawdzie da ci energię, ale później musi być świadomie kontrolowany.
Panna (23.VIII-22.IX)
Trochę więcej optymizmu! W tym tygodniu gwiazdy generalnie będą Ci sprzyjały. Może to moment, w którym fortuna się odwróci i przyniesie lepsze chwile.
Waga (23.IX-23.X)
Dzięki elastyczności pokonasz stojące przed tobą bariery. Odczujesz pragnienie wspólnoty z ludźmi o optymistycznym podejściu do świata.
Skorpion (24.X-21.XI)
Wiele rzeczy można jeszcze odwrócić, albo skierować na inne tory. Doprowadzisz do finału to, co zamierzasz.
Strzelec (22.XI-21.XII)
Nie strać równowagi wewnętrznej. Rozważ plusy i minusy podjętych decyzji. Może pojawić się u ciebie nazbyt silne skupienie na rzeczach drugorzędnych.
Koziorożec (22.XII-19.I)
Sprzyja kontakt z ludźmi wybiegającymi w swoich planach daleko do przodu. Ważniejszy jest kompromis, niż forsowanie swojego planu.
Wodnik (21.I-19.II)
Nie czekaj, aż inni wyjdą z inicjatywą. Nie wszystko będzie tak trudne jak się z pozoru wydaje. Pojawi się szansa na pozytywne rozwiązanie skomplikowanych spraw.
Ryby (20.II-20.III)
Masz szansę poprzez dyplomację narzucić swój punkt widzenia, chociaż będzie on oparty na intuicji. Dostosuj się do rytmów innych ludzi.

Reklamy









Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL