Piątek, 3 Kwietnia 2020 Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
ZAPISY NA TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN
12-05-2017 15:29

Powiększ zdjęciePIŁKA NOŻNA XVII Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Stowarzyszenia Odnowy Sochaczewa „Zamek” odbędzie się w niedzielę 4 czerwca na stadionie MOSiR w Chodakowie oraz boisku Zespołu Szkół w Chodakowie.

Turniej Dzikich Drużyn na stałe wpisał się do kalendarza imprez sportowych ziemi sochaczewskiej. Pomysłodawcą tej imprezy jest Maciej Małecki, który w 2001 roku na stadionie Orkana zorganizował pierwsze zawody. Z biegiem lat na turniej stawiało się coraz więcej drużyn, coraz więcej osób też angażowało się w organizację imprezy. Od siedmiu lat współorganizatorem turnieju jest Miasto Sochaczew i burmistrz Piotr Osiecki, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz tradycyjnie Powiat Sochaczewski ze starostą Jolantą Gonta.
Drużyny liczą 6 zawodników z bramkarzem (można zgłosić do 10 zawodników) i rywalizują w kategoriach szkół podstawowych, gimnazjum i open. Zgłaszają się przede wszystkim drużyny podwórkowe, osiedlowe, reprezentacje ulic, szkół i grupy przyjaciół. Tradycją jest, że równolegle z rozgrywkami trwa festyn sportowo - rekreacyjny prowadzony przez Sławomira i Piotra Cyplów z Fight Club Dragon, nauczycieli z Zespołu Szkół im. J. Iwaszkiewicza oraz Zespołu Szkół w Sochaczewie.
- Atrakcji nie zbraknie także i w tym roku - mówi Łukasz Gołębiowski, dyrektor biura posła Macieja Małeckiego, który koordynuje prace organizacyjne – Staramy się, żeby każdy, kto przyjdzie na stadion w Chodakowie, znalazł coś dla siebie. Dlatego przygotowujemy konkursy dla młodszych i starszych.
Jak zgłosić drużynę do Turnieju?
Zapisy tylko do 24 maja w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji ul. Olimpijska 3 oraz hali sportowej przy ul. Chopina 101. Uwaga!!! Limit 16 drużyn w każdej kategorii. Nie ma zgłoszeń drużyn w dniu zawodów!
Zgłoszeń dokonujemy na formularzach dostępnych na stronach Turnieju: facebook.com/TurniejDzikichDruzynSochaczew; maciejmalecki.pl; sochaczew.pl .
Wypełnione zgłoszenie musi zawierać nazwę, kategorię wiekową drużyny, dane zawodników i opiekuna oraz rozmiary koszulek. W przypadku zawodników niepełnoletnich muszą zostać dołączone zgody rodziców (druki są też na stronach internetowych).
Zespoły, których piłkarze nie mają ukończonych 18 lat, mogą zostać zapisane tylko przez dorosłego opiekuna. W kategoriach szkół podstawowych i gimnazjum wiek zawodników jest ustalany na podstawie legitymacji szkolnej.
Organizatorzy: Stowarzyszenie Zamek, Maciej Małecki poseł na Sejm RP, Burmistrz Miasta Sochaczew. Współorganizacja: Starosta Sochaczewski, MOSiR Sochaczew, KS Bzura Chodaków, Fight Club Dragon, Zespół Szkół w Sochaczewie, Klub Wolontariuszy MOPS Sochaczew.
AL
Fot. O ten imponujący puchar, który prezentuje Maciej Małecki będą w tym roku walczyć piłkarze


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL