Piątek, 22 Listopada 2019 Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Kryzys Piasta nie ma końca
27-04-2017 15:01

PIŁKA NOŻNA Warszawska Klasa A, grupa IV
Z coraz większymi problemami zmaga się drużyna Piasta Feliksów. Tym razem piłkarze Mariusza Cieślaka nie dokończyli meczu z Błękitnymi Korytów. Na boisko wyszło dziesięciu naszych futbolistów. Do przerwy skład został zdekompletowany i druga połowa spotkania już się nie odbyła.
Guzovia Guzów – Tajfun Brochów 2:2 (1:0)
gole: Marek Dąbrowski, Patryk Rutkowski
skład: Stencel – Sikorski, P. Orliński, Zydlewski, Przydatek, Wójcik, Wiciak, Adamski (Dąbrowski), Rutkowski, Danowski, Malinowski (Bartkowski)
Piast Feliksów – Partyzant Leszno 1:4 (1:1)
gol: Krzysztof Różycki
skład: Florczak – Kawczyński, Walczak (Mateusz Miller), Cieślak, Zych, Góralczyk, Marcinkowski (Kutyłowski), Botorowicz, Żakowski, Różycki, Rembiejewski (Wróbel)
LKS Osuchów – Orzeł Kampinos 6:1 (5:1)
gol: Łukasz Kucharski
skład: Pryciński – D. Pastusiński (K. Pastusiński), Paluch, A. Świerczyński, Poddenek, Kucharski, Blicharski, Zieliński, Zaleski, P. Świerczyński (Kur), Stefański
Błękitni Korytów – Piast Feliksów 3:0
skład: Florczak – Sobczyk, Cieślak, Zych, Boczkowski, Rembiejewski, Różycki, Botorowicz, Góralczyk, Kozłowski
Tajfun Brochów – LKS Osuchów 1:4 (0:1)
gol: Jakub Danowski
skład: Stencel – Pisarek, P. Orliński, Zydlewski (Nowicki), Przydatek (Ploch), Rutkowski, Wiciak, Adamski (Dąbrowski), Sikorski, Danowski, Malinowski (Bartkowski)
Orzeł Kampinos – Passovia Pass 3:3 (2:0)
gole: Damian Pastusiński (z rzutu karnego), Paweł Stefański, Kamil Sawicki
skład: D. Pastusiński – Kucharski, Staszewski, Paluch, Poddenek, Blicharski, Zieliński, A. Świerczyński (Zaleski), Sawicki, K. Pastusiński, Stefański

XVII kolejka
Guzovia – Tajfun 2:2
Piast – Partyzant 1:4
Osuchów – Orzeł 6:1
Mszczonowianka II – Wrzos 3:2
Zaborowianka – Błękitni 3:1
Chlebnia II – Błonianka II 3:1
Passovia – Naprzód 2:4
XVIII kolejka
Tajfun – Osuchów 1:4
Błękitni – Piast 3:0
Orzeł – Passovia 3:3
Wrzos – Guzovia 5:2
Naprzód – Chlebnia II 3:2
Błonianka II – Zaborowianka 2:0
Partyzant – Mszczonowianka II 1:1

Tabela
1.Naprzód Stare Babice 44 51-22
2.LKS Osuchów 42 56-24
3.Błękitni Korytów 38 61-29
4.Zaborowianka Zaborów 32 37-29
5.Orzeł Kampinos 30 42-35
6.Partyzant Leszno 28 37-32
7.Błonianka II Błonie 26 27-21
8.LKS II Chlebnia 25 48-40
9.Wrzos Międzyborów 24 45-41
10.Tajfun Brochów 19 21-33
11.Mszczonowianka II Mszczonów 17 32-55
12.Passovia Pass 14 29-42
13.Piast Feliksów 12 29-58
14.Guzovia Guzów 4 17-71
Tomasz Ertman


(1 głos)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy









Copyright © 2006 - 2019 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL