Wtorek, 31 Marca 2020 Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Kto wystąpi na Dniach Sochaczewa?
27-04-2017 14:57

SOCHACZEW Znana jest już część wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznych Dniach Sochaczewa. Jak informuje Urząd Miejski, gwiazdą tegorocznego święta miasta, które odbędzie się 10 i 11 czerwca, będzie Andrzej Rybiński, który pojawi się na scenie w pierwszy dzień imprezy o godzinie 16.00. Tego samego dnia wystąpi również Mesajah, którego koncert zaplanowano na godzinę 20.00. Dodajmy, że 10 czerwca zaplanowano w sumie cztery koncerty, a sobotni wieczór ma zakończyć dyskoteka.
Także i następnego dnia - czyli 11 czerwca - na scenie ustawionej na terenie MKS Orkan przy ul. Warszawskiej wystąpi czterech wykonawców, z których dwóch jest już znanych. Będą to zespół After Party, którego koncert zaplanowano o godzinie 18.30 oraz Marcin Daniec, który pojawi się na scenie o godzinie 21.30.
Święto miasta, jak zapewniają władze Sochaczewa, ma już wkrótce powrócić na Podzamcze - po wybudowaniu w miejscu obecnej muszli koncertowej nowoczesnego amfiteatru. A to stanie się możliwe po otrzymaniu dofinansowania ze środków unijnych. O pozyskanie których, miejski samorząd stara się w ramach projektu zagospodarowania terenów nad Bzurą i wokół wzgórza zamkowego.
jur


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL