Wtorek, 31 Marca 2020 Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Kronika policyjna
24-04-2017 14:38

Powiększ zdjęcieSkasował i uciekł
SOCHACZEW Policja poszukuje kierowcy audi, który na ulicy Żeromskiego uderzył w zaparkowanego opla, a następnie uciekł z miejsca kolizji. Zdarzenie miało miejsce 7 kwietnia.

Zapomniał o badaniach
KARŁOWO W Karłowie we wtorek, 18 kwietnia, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. Podczas kontroli okazało się, że auto nie ma aktualnych badań technicznych, w związku z tym funkcjonariusze zatrzymali dowód rejestracyjny.

I tak poszedł siedzieć
SOCHACZEW We wtorek, 18 kwietnia, policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Sochaczewa, który był poszukiwany za niestawienie się do więzienia, w którym miał odbyć zastępczą karę aresztu. Do zatrzymania doszło na ul. Konstytucji 3 Maja.

Rozsypał granit
TERESIN W czwartek, 20 kwietnia, na obwodnicy Teresina doszło do wypadku drogowego. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że obywatel Ukrainy kierujący samochodem ciężarowym man nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Zestaw przewrócił się, a znajdujący się w naczepie granit wysypał się na drogę. Utrudnienia ruchu trwały kilka godzin. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył dozwoloną prędkość o 58 km/h.

Opony wyparowały
TERESIN Policja poszukuje złodzieja, który z jednego ze sklepów w Teresinie ukradł komplet opon wraz z alufelgami. Kradzież miała miejsce 21 kwietnia.

Kradzione nie tuczy
WOJTÓWKA Ochrona sklepu w jednej z galerii handlowych na Wojtówce poinformowała oficera dyżurnego KPP w Sochaczewie o ujęciu sprawców kradzieży. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodziei mandatami. Zdarzenie miało miejsce 21 kwietnia.

Kasacja podczas cofania
SOCHACZEW Kierujący samochodem ciężarowym, podczas manewru cofania, uderzył w zaparkowanego na ulicy Warszawskiej peugeota. Do kolizji doszło 22 kwietnia.

Straciła prawko
CHODAKÓWEK Funkcjonariusze z sochaczewskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kobiecie, która przekroczyła dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Do zdarzenia doszło 22 kwietnia w Chodakówku.

Złom na drodze
RYBNO W niedzielę, 23 kwietnia, policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny volkswagena golfa z powodu złego stanu technicznego pojazdu. Do kontroli drogowej doszło w Rybnie.

Kolekcjoner tablic
BUDY IŁOWSKIE Nieznany sprawca ukradł dwie tablice rejestracyjne z bmw zaparkowanego w Budach Iłowskich. Kradzież miała miejsce 23 kwietnia.
opr. atu


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL