Piątek, 28 Lutego 2020 Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Remont się przeciąga
21-04-2017 15:45

Powiększ zdjęcieWITKOWICE Ponad tydzień dłużej trwał remont mostu na Bzurze w Witkowicach. Prace remontowe rozpoczęto 27 marca. Zaplanowany finał inwestycji był na 7 kwietnia. Jednak jak się okazało, prace przeciągnęły się do Wielkanocy.
Pierwszy remont był wykonywany w grudniu 2015 roku. Wtedy zamontowano płyty na moście. Jednak mieszkańcy zgłaszali swe uwagi i zastrzeżenia, że nie bardzo odpowiada im stan prac na tym obiekcie, oraz ich wykonanie.
– Wtedy nie została wykonana całość remontu. Mieszkańcy myśleli, że wszystko za jednym zamachem da radę zrobić. Ale niestety, jak to bywa, nie dało rady zmieścić się w funduszach, których zabrakło. Tak więc część pracy odłożono, i kiedy udało się wygospodarować pieniądze, zdecydowaliśmy na dokończenie inwestycji – mówi Damian Bednarek, kierownik referatu Inwestycji, Zamówień Publicznych, Planowania Przestrzennego, Funduszy Zewnętrznych i Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Młodzieszyn.
W trakcie obecnego remontu, jak poinformował urząd gminy, stwierdzono znaczne uszkodzenia płyt będących nawierzchnią mostu. Wykonawca zgłosił w tej sytuacji, że prace potrwają dłużej niż to pierwotnie zaplanowano, bo wszelkie usterki, aby most był solidnie wykonany, trzeba będzie usunąć. Część prac nie udało się wykonać maszynami i trzeba było niektóre elementy demontować ręcznie.
BN


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL