Czwartek, 27 Lutego 2020 Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Cud nad Wisłą
19-04-2017 14:32

Jak pokazują wskaźniki, sytuacja Polski poprawia się z miesiąca na miesiąc. Niemal zupełnie zniknęło ubóstwo, a bezrobocie spadło do poziomu, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Okazuje się więc, że wystarczy kierować się interesem własnego kraju, a wszystko jakoś się układa.
Pewnie niektórych dziwi, że nagle zaczęły wzrastać dochody z podatków. A nie powinno, ponieważ to normalna sytuacja. Dlaczego więc wcześniej dochody nie były tak duże? Ktoś wyjaśnił ten cud trzeba słowami – wystarczy nie kraść. I chyba rzeczywiście coś w tym jest, bo wystarczyło tylko przypilnować obiegu faktur, a nagle państwo stać na kosztowne programy socjalne i notujemy wzrost gospodarczy.
Aż ciśnie się na usta pytanie – to gdzie te pieniądze znikały? Ano właśnie znikały w przedziwnych, szemranych biznesach, przy których również politycy mieli swoje synekury. Państwo zaś przymykało oko na ten cały „biznes”, ponieważ niektórzy włodarze też mogli w cieniu przymkniętego oka kręcić swoje lody.
Stąd też wcale mnie nie dziwią wrzaski tzw. elit różnych korporacji, bo przecież stracą swoje świetne źródła dochodu. A za dziesięć tysięcy to żyć się da tylko na prowincji – jak stwierdziła jedna z przedstawicielek nadzwyczajnej kasty ludzi.
Tomasz Połeć


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL