Piątek, 28 Lutego 2020 Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Katował psa
13-04-2017 15:59

BROCHOWO Do trzech lat pozbawienia wolności grozi 44-letniemu mieszkańcowi miejscowości Brochowo, w gminie Młodzieszyn za znęcanie się nad psem. Mężczyzna katował ze szczególnym okrucieństwem swego czworonoga.
Policjantów zaalarmowały osoby, które usłyszały przeraźliwy skowyt psa bitego przez właściciela. 44-latek ciągnął go za sobą na smyczy, kopał a następnie uderzał nim o słupek. Na miejsce natychmiast udał się dzielnicowy gminy Młodzieszyn i ustalił, że mężczyzna znęcał się nad zwierzakiem. Przestraszony i obolały psiak został odebrany właścicielowi. Następnie przekazan go pod opiekę jednej z fundacji działającej na terenie powiatu sochaczewskiego. Psu zapewniono również opiekę weterynaryjną, gdyż była potrzebna doraźna pomoc medyczna.
Właściciel psa jest bardzo dobrze znany policjantom. Wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem i był już karany. Teraz 44-latek odpowie za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad własnym psem.
oprac. BN


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL