Piątek, 28 Lutego 2020 Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Festiwal na powitanie wiosny
31-03-2017 14:20

Powiększ zdjęcieMŁODZIESZYN W Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie odbył się I Gminny Festiwal Piosenki Rozrywkowej „Wiosenne spotkania wokalne”. Zainteresowanie było ogromne, tak wykonawców, jak i publiczności, która przybyła podziwiać młodych artystów z terenu całej gminy Młodzieszyn.
Tematyka utworów, jak i klimat całego festiwalu, była ściśle wiosenna i miłosna. Niektórzy z wykonawców podkreślali to swoim wiosennym strojem i kwiatami. Poziom festiwalu był wysoki i jury miało trudne zadanie, aby wybrać tylko jedną osobę z każdej kategorii do nagrody głównej. Dlatego przyznanych zostało również po kilka wyróżnień.
Komisja konkursowa w składzie: Jolanta Kawczyńska, Katarzyna Proch i Joanna Kisiołek, po przesłuchaniu 26 osób przyznała nagrody w trzech kategoriach wiekowych.
W klasach 0-III zwyciężyła Klaudia Janiak z piosenką „Wiosna, wiosenka”. Wyróżnienia otrzymali: Marysia Ciura, Maja Żakowska i Maja Jeznach.
W grupie klas V-VI najlepsza była Julia Marcinkowska i piosenka „Tyle słońca w całym mieście”. Wyróżnienia zdobyli: Julia Wieczorek, Maja Owczarzak i Karolina Chudzyńska. Natomiast w gimnazjum i osoby do 25 lat wygrała Julia Kopka z „Odrobiną szczęścia w miłości”, a wyróżnienia otrzymali Karolina Bagińska, Aleksandra Orlińska, Aleksandra Pączek i Dominik Więcek.
Zabrakło chętnych w kategorii wiekowej powyżej 25 lat, ale organizatorzy liczą, że w kolejnych edycjach festiwalu się pojawią. Pomysłodawcą imprezy i jednym z jej wpółorganizatorów był Piotr Milczarek. Poza konkursem pokazał się zespół „Teraz My" z Iłowa, prowadzony przez Małgorzatę Czubiel.
Małgorzata Hetman/BN
Fot. GOK Młodzieszyn


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL