Piątek, 3 Kwietnia 2020 Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Dworzec PKP w Sochaczewie - Pendolino i trzeci świat.
napisał(a): locals
06-01-2017 17:44

Sochaczewski dworzec na pierwszy rzut oka nie wygląda źle. Po wejściu do środka śmierdzi tylko trochę, ale jest zima, to zimno neutralizuje smród. Codziennie przewijają się tam setki osób, więc żeby naród czuł się doceniony postawiono obok trzy plastikowe sławojki. Wiadomo szczyt toaletowej techniki i klasa elegancja, w mieście które leży rzut beretem od stolicy, tego kraju z ambicjami. Zresztą po co komu toaleta na dworcu, kiedy są wznioślejsze sprawy i tematy. Walczymy o godność Polski, tylko szkoda, że zapomniano o godność Polaka.


(6 głosów)
  
komentarze (1)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

ola534
ola534
Powiększ zdjęcieImię: Aleksandra
Nazwisko: B
Strona www: brak
Gadu-Gadu: brak
Wiek: --
Miejscowość: Sochaczew
Zarejestrowany:
18-03-2012 19:59
O mnie: sochaczewianka
Napisanych komentarzy: 61
 napisał(a):
2017-02-10 12:46:15
Nie jeżdżę pociągami. Ale myślałam ,że po remoncie zewnętrznym dworca,również w środku coś się zmieniło........ Wstyd i Żenada!

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL