Czwartek, 21 Stycznia 2021 Imieniny: Agnieszki, Jarosawa, Nory

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Tenisowe pojedynki samorządowców
17-11-2016 15:16

Powiksz zdjcieJuż po raz szósty gmina Teresin zaprasza do udziału w Halowych Mistrzostwach Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym. To kolejna cykliczna impreza o zasięgu krajowym organizowana przez tutejszy samorząd i gminne jednostki organizacyjne. O mistrzowski tytuł na kortach w Starych Babicach zawodnicy powalczą w weekend od 2 do 4 grudnia.
- Zawody odbędą się wzorem lat ubiegłych w gościnnych progach klubu KampinoSport w Starych Babicach. Będzie nam miło spotkać się z Państwem, zarówno na korcie, rywalizując w sportowej, koleżeńskiej atmosferze o tytuł najlepszych samorządowców – zaprasza Marek Olechowski, wójt gminy Teresin, który sam niejednokrotnie startował w tym turnieju i to z powodzeniem, bo ma na koncie już kilka medali.
Zgłoszenia przyjmowane są do 25 listopada, na adres mailowy: teresin2016@op.pl lub faxem na numer: 46 864 25 32.
Co ważne, w zawodach mogą wziąć udział wyłącznie etatowi pracownicy urzędów marszałkowskich, powiatowych, miejskich i gminnych, radni gmin, miast, powiatów i sejmików oraz kierownicy jednostek organizacyjnych podległych miastu. Grać nie mogą zawodnicy sklasyfikowani na listach Polskiego Związku Tenisowego w ostatnich pięciu latach. Jest to impreza wyłącznie amatorska, choć organizacja i poziom gry stoją na najwyższym poziomie.
Tenisiści rywalizować będą w grach pojedynczych, jak i podwójnych z podziałem na następujące kategorie: mężczyźni do lat 45 i młodsi, mężczyźni powyżej 45 lat i starsi, mężczyźni powyżej 55 lat i starsi, VIP oraz kategoria open indywidualna i debel.
Organizatorzy nie pobierają wpisowego. Natomiast sędzią głównym mistrzowskich zmagań tradycyjnie będzie Ariel Lisowski, arbiter międzynarodowy ITF White Badge. Więcej informacji i niezbędne dokumenty dostępne są na portalu teresin.pl.
Marcin Odolczyk
Fot. archiwum


(0 gosw)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2021 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL