Niedziela, 26 Stycznia 2020 Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Międzynarodowa forma zapaśników
28-06-2016 12:24

Powiększ zdjęcieZAPASY Dwa krążki przywieźli zapaśnicy LKS Greiner Mazowsze Teresin z Litwy. W miejscowości Vilkaviskis odbył się Międzynarodowy Turniej w zapasach w stylu wolnym. Znakomitym występem pochwalić może się Patryk Ciurzyński, który wywalczył srebro w kategorii wagowej do 54kg. W tej samej wadze drugi z naszych reprezentantów Mariusz Pawłowski stanął na trzecim stopniu podium.
Na szóstym miejscu turniej na Litwie ukończył Mateusz Rutkowski (kat. wag. do 76kg), a dziewiąty był Jakub Oszkiel (kat. wag. do 63kg).
Poza czteroosobową kadrą z Teresina, na matach Litwy wystartowali też zapaśnicy z Rosji, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Niemiec i Litwy.


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL