Czwartek, 4 Czerwca 2020 Imieniny: Christy, Helgi, Karola

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Złoty Turczyński
06-06-2016 17:16

ZAPASY Reprezentant LKS Greiner Mazowsze Teresin był zdecydowanie najlepszym zapaśnikiem podczas rozegranego na Słowacji Międzynarodowego Turnieju Seniorów w zapasach w stylu wolnym. W Bratysławie Karol Turczyński stanął na najwyższym stopniu podium, walcząc w kategorii wagowej do 125 kg. Wygrał w bardzo dobrym stylu, zwracając uwagę wielu zagranicznych obserwatorów tej dyscypliny sportu.
Niewiele do medalu zabrakło jego klubowemu koledze, Konradowi Króliczakowi. W kategorii wagowej do 65kg uplasował się na miejscu czwartym. Na piątych pozycjach słowacką rywalizację zakończyli Wiktor Szmulaj (kat. wag. do 65kg), Paweł Albinowski (kat. wag. do 70kg) oraz Rafał Paliński (kat. wag. do 74kg). Biorąc pod uwagę silną obsadę zawodów, to tak wysokie miejsca teresińskich walecznych stanowią spory sukces i rozbudzają nasze nadzieje na wyniki w kolejnych seniorskich turniejach.
Pozostałe miejsca wywalczone przez zawodników LKS Mazowsze: Kamil Banaszek - 8 miejsce w kat. wagowej do 65 kg, Hubert Wysocki - 15 miejsce w kat. wagowej do 86 kg.
Marcin Odolczyk


(0 gosw)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL