Czwartek, 27 Lutego 2020 Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Bieganie w Dolinie Słońca
11-02-2016 16:02

LEKKOATLETYKA Trener Emanuel Zimny oraz Ośrodek Dolina Słońca serdecznie zapraszają na „Dzień Kobiet w Dolinie Słońca". Odbędzie się on 6 marca, o godzinie 12.00. W programie marszobieg po Puszczy Kampinoskiej (dystans od 5 do 10 km w zależności od możliwości grupy) tempo marszobiegu będzie nadawał prowadzący. Z dystansem i tempem na pewno poradzi sobie każdy uczestnik. Mile widziani nordic - walkerzy. W trakcie marszobiegu przeprowadzane będą najprostsze ćwiczenia lekkoatletyczne. Po pokonaniu trasy ognisko (prowiant we własnym zakresie). Koszt 10 zł. Szczegóły na www.emekwbiegu.blogspot.com lub tel. 697 296 626.
19 marca 2016 roku do Doliny Słońca ponownie zawitają biegacze. Tym razem by rywalizować na dystansach 3,5 i 10 kilometrów. Trasy biegowe wiodą szlakami Puszczy Kampinoskiej. Więcej informacji na www.emekwbiegu.blogspot.com. Zapisy tylko przez stronę internetową do 15 marca. Wymagana jest wcześniejsza opłata startowa od 30 do 60 zł w zależności od liczby biegów.


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL