Niedziela, 29 Marca 2020 Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Bezpieczne ferie z Pitbullem
28-01-2016 06:21

Powiększ zdjęcieJak bezpiecznie dojechać na zimowy wypoczynek, jak przygotować auto do podróży - takich porad udzielali dzisiaj kierowcom mazowieccy policjanci w związku z rozpoczynającymi się za trzy dni zimowymi feriami na Mazowszu. Mundurowych wspomagał Piotr Stramowski, czyli odtwórca roli policjanta Majami w najnowszym kinowym hicie „Pitbull. Nowe porządki”.
Jak co roku, nad bezpieczeństwem najmłodszych wypoczywających w naszym województwie czuwać będą policjanci. Okres zimowych ferii, to czas wzmożonego ruchu autobusów i samochodów, które będą przewozić dzieci na zimowiska. Policjanci będą kontrolować te pojazdy. Weryfikowane będzie wyposażenie i stan techniczny pojazdów, a także wymagane dokumenty, przestrzeganie czasu pracy kierowców i ich trzeźwość. Policjanci będą też zwracać uwagę na dobór miejsc postoju w czasie podróży, dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i właściwy załadunek sprzętu narciarskiego i bagaży.
Dzisiaj o zbliżających się feriach, na radomskich ulicach, przypominał bardzo nietypowy patrol. Składał się on z policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu, mundurowych z radomskiej „drogówki” oraz Piotra Stramowskiego, czyli odtwórcy głównej policyjnej roli w najnowszym kinowym hicie „Pitbull. Nowe porządki”. Kierowcy zatrzymywani przez policjantów nie kryli ulgi, gdy dowiadywali się, iż tym razem rutynowa kontrola kończyła się poradą od aktora młodego pokolenia. W czasie policyjno-aktorskiego patrolu zatrzymano kilkunastu kierowców, którzy z miejsca kontroli odjechali z odblaskami i gadżetami związanymi z filmem oraz zaproszeniami do kina Helios.
Działania mazowieckich policjantów wpisały się także w program profilaktyczny „B&N” czyli B jak Bezpieczny i N jak Niechroniony, którego inicjatorem jest KWP zs. w Radomiu.

Zespół Prasowy KWP
zs. w Radomiu/RJ


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL