Środa, 29 Stycznia 2020 Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Równa walka z liderem
05-05-2015 14:42

PIŁKA NOŻNA Warszawska Liga Okręgowa
KS Teresin – Błonianka Błonie 1:2 (0:1)
Bramka dla Teresina: Michał Kowalski (50 min.).
KS Teresin: K. Kowalski – Yerokhin (90 Olszewski), Zych, Simiński, M. Kowalski – Gromulski (ż.) (57 M. Bargieł), Leszczyński (ż.), Gurbiel, Kuśmider, Bajurski (Węsek) – Kostrzewa.
W rundzie jesiennej na boisku w Błoniu, miejscowa ekipa nie pozostawiła Teresinowi żadnych złudzeń wygrywając wysoko. Teresin w tamtym meczu praktycznie nie istniał piłkarsko. Jednak w piątek, na boisku sochaczewskiego Orkana, grając w lepszym składzie podopieczni Adama Warszawskiego podjęli z liderem rozgrywek ciężką, wyrównaną walkę. Długimi fragmentami Teresin prowadził grę, a i w obronie radził sobie bardzo dobrze, nie dopuszczając gości do dogodnych sytuacji podbramkowych. Sam takich też nie wypracowywał, stąd przez 45 minut bramka nie padła. Tyle, że jeszcze mieliśmy czas doliczony. Wtedy to Błonianka wykonywała rzut rożny z lewej strony boiska. Po mocnym dośrodkowaniu, skutecznie piłkę strącił głową Daniel Zdzieszyński i Teresin dostał klasycznego gola do szatni.
Tuż po zmianie stron, gospodarze wykonywali rzut rożny z tego samego miejsca. Tym razem strzały były dwa, jeden odbity od obrońcy a drugi skuteczny Michała Kowalskiego, również głową, przyniósł Teresinowi wyrównanie. Warto podkreślić, że była to pierwsza bramka stracona przez Błoniankę w ósmym, kolejnym meczu rundy wiosennej. W 65. minucie w naszej obronie wkradło się nieporozumienie przy podawaniu między sobą górnych piłek, co bezlitośnie wykorzystał najlepszy strzelec ligi Tomasz Sieński, pewnie pokonując soczystym strzałem z dość bliskiej odległości, Konrada Kowalskiego. Na ten cios - mimo ambitnej walki - do końcowego gwizdka Teresin nie zdołał już odpowiedzieć. Takiej porażki przy dobrej grze, zupełnie nie można się wstydzić, a ekipa Teresina rozegrała jedno z najlepszych spotkań tej rundy.
Przy takim zaangażowaniu i walce, droga do utrzymania w lidze zakończy się w czerwcu sukcesem.
KST


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL