Piątek, 3 Kwietnia 2020 Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Nie dają rady
10-09-2014 15:04

PIŁKA NOŻNA Warszawska liga okręgowa
KS Teresin – UKS Łady 0:6 (0:3)
KS Teresin: Ruciński - Wróbel, Zych (ż.), K. Bargieł (ż.), Łuczak – Kołodziejczyk (28 Kornacki), Gral, Jabłoński (49 D. Buczyński (ż.)), Gromulski, Bolimowski (75 Szczypkowski) - Kostrzewa (75 Wysocki)
Drużyna z Ład, to tegoroczny spadkowicz z czwartej ligi. Jak do tej pory okazała się najlepszym przeciwnikiem. Ładne, pomysłowo przeprowadzane akcje z dużą ilością - na ogół celnych - podań kompletnie rozbiły teresiński zespół, który jako nominalny gospodarz rozgrywał ten mecz w Milanówku.
Praktycznie przez całe 90 minut gra wyglądała podobnie, Łady organizowały składne akcje, Teresin czasami tylko potrafił zawiązać jakieś sensowne akcje, oddając w całym meczu jeden celny strzał na bramkę, którego autorem był Bartek Kostrzewa. Goście zdobyli po 3 gole w każdej z połówek, wykorzystując słabe punkty Teresina. Gdyby nie znakomite niekiedy interwencje w bramce Janka Rucińskiego, tych bramek mogło być sporo więcej.

Milan Milanówek - KS Teresin 5:0 (1:0)
KS Teresin: Ruciński - Gral, Zych, Szczypkowski, Kołodziejczyk – Gromulski (90 Wysocki), M. Bargieł, Kamiński (46 Ciurzyński), Wróbel (62 K. Bargieł), Bolimowski (74 Jabłoński) – Kostrzewa.
Przez pierwsze pół godziny kibice Teresina mogli mieć wreszcie nadzieję na jakąś zdobycz. W Milanówku drużyna organizowała składne akcje, szkoda że nie zakończone zostały ona bramką. Wyraźny był brak na lewej obronie Jarka Łuczaka, co gospodarze bezlitośnie wykorzystywali. W 28. minucie wykonywali oni rzut wolny sprzed linii pola karnego. Sprytne podanie przejął nie kryty zawodnik, odwrócił się i strzelił, obejmując prowadzenie Milanu, które utrzymało się do przerwy.
W drugiej połowie było już tylko gorzej. W 59. minucie kolejna akcja prawą stroną gospodarzy, klasyczna klepka i było już 2:0. Za to w 6.2 minucie Milan skutecznie egzekwował rzut wolny powiększając swoją bramkową przewagę. W 78. i 87. minucie przypieczętował efektowną wygraną.
Nie wiele dobrego można napisać o grze Teresina. Po niezłych trzydziestu minutach drużyna niestety przestała funkcjonować, co odzwierciedla najlepiej wynik meczu.
Po sześciu kolejkach sytuacja KS Teresin staje się fatalna. Gra w każdej formacji może z wyjątkiem bramkarza wymaga natychmiastowej poprawy i to poprawy znacznej, w innym wypadku o utrzymaniu w lidze będzie można tylko pomarzyć.
Marcin Maciąg


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL