Sobota, 27 Lutego 2021 Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Pił kawę i grał Chopina
12-08-2014 11:32

Sochaczewscy kibice - czekając na peleton 71. Tour de Pologne - mogli zaobserwować zabawną scenkę. Oto, rzecznik burmistrza biegał po ulicy Warszawskiej obsesyjnie machając rękami (aż go policja pogoniła). Ludzie myśleli, że łapie stopa. I złapał, auto Czesława Langa, który na moment zatrzymał się przy placu Kościuszki. Dał się nawet namówić – wraz z towarzyszącym mu Danielem Olbrychskim – na wspólną fotografię z burmistrzem Sochaczewa, którą wykonał uradowany rzecznik. Po czym Lang i Olbrychski szybko odjechali. Dzień później w miejskim biuletynie ukazała się fotografia dokumentująca to wiekopomne wydarzenie, której autorstwo przypisano jednak nie rzecznikowi lecz dziennikarzowi, którego tam nie było. Do tego podpis: „Panowie wypili wspólną szybką kawę. Czesław  Lang dostał od burmistrza w prezencie mazurka Chopina i pognał dalej”. Rzecz w tym, że burmistrz nie wykonał mazurka Chopina na cześć swoich gości. Choć wiele osób liczyło, że przytarga na plac, któryś z fortepianów ze swojej legendarnej kolekcji i da recital chopinowski. Niestety, tak się nie stało. Może było za gorąco, a burmistrz miał za mało energii?
Kawy z burmistrzem też nikt nie wypił. A na pewno nie Lang, który wyznał w jednym z wywiadów: „Odstawiłem mięso, kawę, mleko, sól, alkohol. Przypływ energii był niemal natychmiastowy”.
Polecamy to także burmistrzowi, może i on stanie się bardziej dynamiczny i szczery.
Jasz


(0 gosw)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2021 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL