Poniedziaek, 8 Marca 2021 Imieniny: Beaty, Juliana, Wincentego

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Przemierzaj z nami Puszczę Kampinoską
26-05-2014 14:48

Powiksz zdjcieJuż po raz czwarty zapraszamy wszystkich miłośników spacerów do udziału w IV Świętojańskim Rajdzie Pieszym po Puszczy Kampinoskiej. Tym razem będzie to dwudniowa impreza. Łącznie przejdziemy około 35 kilometrów.

Wszystkie osoby, które wysłały zgłoszenia przed 20 maja, prosimy o ponowne ich przesłanie. Ze względu na awarię komputera, w którym była baza danych. Przepraszamy za kłopot.
Zbiórka uczestników o godzinie 9.00 na parkingu w Granicy. Trzeba zapewnić sobie we własnym zakresie dojazd. Warto też pamiętać, że w tym roku nie wracamy na parking w Granicy, zatem nie można tam zostawić samochodów.
Wymarsz nastąpi 21 czerwca (sobota) z Granicy koło Kamopinosu o godzinie 9.30. Szacunkowy czas marszu to 4-5 godzin. Po tym czasie dotrzemy do ośrodka Dolina Słońca w Piaskach Królewskich. Gdzie przewidujemy ognisko, konkursy dla uczestników mi.n. szukanie legendarnego kwiatu paproci a także pływanie kajakami. Tu także będziemy nocować w pokojach hotelowych ośrodka. Zapewniamy jedynie 50 bezpłatnych miejsc noclegowych. To już ostatnia szansa, aby zapisać się na bezpłatny nocleg. Zostało zaledwie kilka miejsc. Uczestnicy, którzy nie zdążą zapisać się na bezpłatne noclegi, będą mogli wykupić noclegi w cenie 40 złotych od osoby. Prosimy jednak o wcześniejsze zgłoszenie takiej potrzeby.
Po noclegu w Dolinie Słońca, 22 czerwca (niedziela) wyruszymy dalej na trasę rajdu, który zakończy się około godziny 14.00 w Tułowicach. Będziemy mieli do przejścia około 16 kilometrów. Po drodze zwiedzimy Muzeum Etnograficzne, prowadzone przez Henryka Goszcza w Górkach.
Zapisy na rajd trwają wyłącznie do 10 czerwca, do godziny 12.00 w redakcji Expressu Sochaczewskiego, 96-500 Sochaczew, ulica Żeromskiego 29 lub mailem: rajd@exmedia.pl z dopiskiem w tytule „Rajd Pieszy”. Ilość uczestników jest ograniczona.
W mailu prosimy podać numer telefonu oraz rozmiar koszulki (np. XL). Pierwszych 100 osób otrzyma od organizatorów pamiątkowe koszulki rajdowe. Osoby niepełnoletnie nie mogą brać udziału w rajdzie bez rodziców lub opiekunów.
Organizatorzy zapewniają pamiątkowe koszulki, kiełbaski na ognisko. Warto zaopatrzyć się w prowiant na 2 dni. Ubezpieczenie NNW we własnym zakresie.
Organizatorem rajdu jest Express Sochaczewski oraz Express Wieczorny przy wsparciu: Urzędu Gminy w Kampinosie, Starostwa Warszawskiego Zachodniego, Starostwa Sochaczewskiego, Lokalnej Grupy Działania Między Wisłą a Kampinosem, Kampinoskiego Parku Narodowego oraz PM Sport.
red


(0 gosw)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2021 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL