Czwartek, 27 Lutego 2020 Imieniny: Gabrieli, Liwii, Leonarda

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Przełajowe bieganie w Nowej Suchej
10-05-2013 14:54

LEKKOATLETYKA Na boisku „Promyka” Nowa Sucha odbyły się XX Biegi Przełajowe im. Marka Kacprzaka, organizowane przez KS „Promyk”. Tegoroczna impreza mimo padającego deszczu zachęciła ponad 200 uczestników do startu w 11 biegach podzielonych na kategorie wiekowe.
Obecność Wójta Gminy Macieja Mońka mobilizowała do rywalizacji między szkołami z Gminy Nowa Sucha i okolic.
Zarząd klubu „Promyk” serdecznie dziękuje nauczycielom i rodzicom za opiekę nad startującymi, zawodnikom za sportową walkę i kibicom za miłą atmosferę na zawodach. Klasyfikacja zawodników w poszczególnych biegach przedstawiała się następująco:

Szkoły Podstawowe
Dziewczęta klas I-II
1. Milena Zajdzińska - Kurdwanów
2. Olga Budzyńska - Kozłów Biskupi
3. Julia Jasińska - KM Aktywni

Chłopcy klas I-II
1. Krzysztof Gronecki - Kozłów Biskupi
2. Szymon Gajda - Nowa Sucha
3. Stanisław Kubiak - Kurdwanów

Dziewczęta klas III-IV
1. Julia Szewczyk - UKS Filipides
2. Julia Wosińska - KM Aktywni
3. Marta Orlińska - Młodzieszyn

Chłopcy klas III-IV
1. Kamil Zatorski - Młodzieszyn
2. Michał Sobczak - Nowa Sucha
3. Adrian Jaworski - Kozłów Biskupi

Dziewczęta klas V-VI
1. Aleksandra Kotlarska - Skra Warszawa
2. Anna Sobieraj - Skra Warszawa
3. Paulina Król - Skra Warszawa

Chłopcy klas V-VI
1. Michał Nowakowski - Kurdwanów
2. Konrad Drązikowski - Nowa Sucha
3. Przemysław Adamiak - Kozłów Biskupi

Klasyfikacja końcowa szkół podstawowych
1. Kozłów Biskupi
2. Nowa Sucha
3. Kurdwanów
4. Młodzieszyn
5. KM Aktywni
6. Kozłów Szlachecki
7. Sochaczew nr 4
8. UKS Filipides

Gimnazja
Dziewczęta klas I-II
1. Aleksandra Wiśniewska - Kozłów Biskupi
2. Julia Szymkowicz - Łowicz
3. Magdalena Sot - Kozłów Biskupi

Chłopcy klas I-II
1. Adam Kajdas - Gimnazjum Powiatowe im. F. Chopina
2. Kamil Skorupa - Kozłów Biskupi
3. Konrad Paruszewski - Łowicz

Dziewczęta klas III
1. Natalia Grefkowicz - Kozłów Biskupi

Chłopcy klas III
1. Damian Fydrych - Nowa Sucha
2. Arkadiusz Socik - Nowa Sucha

Klasyfikacja końcowa gimnazjów
1. Kozłów Biskupi
2. Nowa Sucha
3. Łowicz
4. Kozłów Szlachecki
5. Gimnazjum Powiatowe im. F. Chopina

Bieg Open kobiety
1. Izabela Stanisławska
2. Anna Wojciechowska
3. Olga Zasada

Bieg Open mężczyźni
1. Krzysztof Zakrzewski
2. Grzegorz Kozłowski
3. Adam Ząbczyński

Laureaci stający na podium otrzymywali odpowiednio złote, srebrne i brązowe medale, zawodnicy zajmujący lokaty 4-10 otrzymywali pamiątkowe medale za udział. Natomiast wszyscy uczestnicy biegów otrzymali napoje, słodycze, jogurty oraz upominki.
Karol Drązikowski


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy









Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL