Piątek, 3 Kwietnia 2020 Imieniny: Pankracego, Renaty, Ryszarda

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Hiena cmentarna
07-05-2007 17:30

Mieszkaniec Sochaczewa od wielu dni grasował na cmentarzu w Gąbinie. Kradł z niego wszystko co dało się spieniężyć. Złodziej jednak niezbyt długo cieszył się łupami.
W piątek, 4 maja policjanci zatrzymali 61 - letniego mieszkańca Sochaczewa, który o północy z 3 na 4 maja usiłował ukraść 130 mosiężnych wazonów z miejscowego cmentarza.
Funkcjonariusze z gąbińskiego Komisariatu Policji od kilku tygodni pracowali nad sprawą kradzieży różnych przedmiotów z miejscowego cmentarza. W wyniku podjętych działań w nocy z 3 na 4 maja ok. północy został zatrzymany 61 - letni Edmund A., wcześniej nie karany.
Mężczyzna pod osłoną nocy zdemontował 130 mosiężnych wazonów z różnych nagrobków. Spakował je do plastikowych worków i przygotował się do opuszczenia cmentarza. W tym czasie został zatrzymany przez gąbińskich policjantów. Osobnik ten trafił do policyjnego aresztu, grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Szacunkowa wartość skradzionych przedmiotów to około 26000 zł. Sprawa ma charakter rozwojowy. Nie wykluczone, że mężczyzna miał wspólników, w związku z tym możliwe są kolejne zatrzymania.
exi


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL