Wtorek, 2 Czerwca 2020 Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Nasi biegali na Chomicz├│wce i Bielanach
20-01-2012 12:04

Powiŕksz zdjŕcieLEKKOATLETYKA
Tradycj─ů ju┼╝ si─Ö sta┼éo, ┼╝e du┼╝a grupa zawodnik├│w KM Aktywni Sochaczew na pocz─ůtku roku odwiedza warszawsk─ů Chomicz├│wk─Ö. Dla wi─Ökszo┼Ťci zawodnik├│w by┼é to pierwszy start w rozpoczynaj─ůcym si─Ö sezonie biegowym 2012.

Pierwszy bieg odbył się na Chomiczówce 29 lat temu. W tym roku na starcie stanęło: VII Bieg o Puchar Bielan -590 uczestników, XXIX Bieg Chomiczówki -1020 uczestników.

Wyniki sochaczewian, wyst─Öpuj─ůcych w barwach KM Aktywni, jak i w innych klubach:

1003. Katarzyna Bulicz-Kasprzak K30-56 1;48;17

Została jeszcze przeprowadzona klasyfikacja drużynowa XXIX Biegu Chomiczówki, suma trzech najlepszych czasów. Nasza drużyna w składzie: Mirosław Adamkiewicz, Krzysztof Zakrzewski, Adrian Kowalski, zajęła 45. miejsce na 98 sklasyfikowanych drużyn.