Sobota, 30 Wrzenia 2023 Imieniny: Geraldy, Honoriusza, Wery

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Patrol Świętego Mikołaja odwiedził gminę Kampinos
04-01-2012 08:28

Powiksz zdjcieŚwięty Mikołaj zakończył wizytę w gminie Kampinos. Po raz kolejny dzięki wsparciu firm i zaangażowaniu mieszkańców gminy w przygotowanie i przeprowadzenie akcji charytatywnej Patrol Świętego Mikołaja mógł on odwiedzić dzieci i podarować im paczki z prezentami. Jak co roku firmy i sklepy chętnie wsparły akcję, a młodzież i dorośli mieszkańcy gminy włożyli dużo serca i pracy, aby na buziach dzieci zagościła radość z wizyty Świętego Mikołaja.
Wizyta Patrolu Świętego Mikołaja w Kampinosie, to już tradycja. Cieszy fakt, że coraz więcej ludzi włącza się w akcję, chce pomagać i sprawia im to radość.
W tym roku Patrol przyjechał do Kampinosu już 11 grudnia, kiedy to odbyła się aukcja i kiermasz świąteczny. Gośćmi spotkania byli Piotr Bukartyk i Krzysztof Kawałko, którzy charytatywnie zagrali mini koncert .Całkowity dochód z aukcji i kiermaszu został przeznaczony na zakup słodyczy i zabawek na paczki. Podczas aukcji wylicytowano 3020 złotych a z kiermaszu zebrano 588 złotych, co dało 3608 złotych. Udało się przygotować 250 paczek, to więcej niż w roku ubiegłym (było 200).
22 grudnia wieczorem Patrol Świętego Mikołaja wyruszył w trasę po gminie. Mikołaje i Śnieżynki odwiedzili dzieci i przekazali im paczki ze słodyczami i zabawkami. Było dużo radości, uśmiechu i zadowolenia. Zdarzało się, że obdarowani nie mogli ukryć zaskoczenia czy wzruszenia, pojawiały się nawet łzy, na szczęście radości. Patrole jeździły samochodami oklejonymi naklejkami patrolowymi także cały piątek i zakończyły tę wdzięczną pracę w Wigilię przed południem. Dzięki wszystkim, którzy choć troszkę pomogli w przygotowaniu i przeprowadzeniu akcji udało się wywołać uśmiech na buziach wielu dzieci.
Święty Mikołaj odjechał, ale mamy nadzieję, że za rok znów nas odwiedzi, a my zbierajmy siły i pomysły, aby mu pomóc. Do zobaczenia za rok.
Anna Konopka

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję charytatywną „Patrol Świętego Mikołaja w Kampinosie.
W Patrolu udział wzięli: firma „Ferniko” Kampinos, Kambis, Galeria „Rękodzieło Artystyczne”, Hippo, Klinika „Alfa”, Verona, cukiernie „Jeznach” i „Lukrecja”, Beata Dmoch, Renata Trzonkowska, Janusz Cuper, Katarzyna i Hubert Zielerowicz, Piotr Bukartyk, Krzysztof Kawałko, Gienek Loska,Irena Perkowska, Alicja Jażdżyk, kwiaciarnia „Witkar”, „Flower Fiesta” Karolina Kwiatkowska, Marek Brzozowiec, Adam Zakowany, Karolina Miązek, Magda Zawierucha, Anna i Janusz Rybka, Żaneta Białowąs, Krystyna Radkowska, Tomasz Tymoftyjewicz, Krzysztof Radkowski, Rada Gminy Kampinos, Monika i Mariusz Ciurzyńscy, Teresa i Marek Nowak, Stanisław Wieczorek, Elżbieta i Paweł Bargieł, Piotr Zalewski, Wioletta Siekierta, Anita Lewandowska, Martyna Pływacz, Mateusz Paduch, Kamil Plywaczewski, Magda Konopka, Marek Konopka, Katarzyna Wieczorek, Agata Pietrzyk, Marta Markowska, Anna i Zbigniew Konopka, Henryka Sowińska, Hanna Gust, Krzysztof Słomiński, Magda Hartman, Karolina Poddenek, Ilona Zielińska, Marlena Rudnicka, Andżelika Rudnicka, Piotr Błędowski, Atelier Gustu, FUF, „Cztery Krajobrazy”, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej, Alina Zalewska, Beata Pakuła, Adam Ciura, Kamil Pruski, Karol Dmoch, Bartek Rutkowski, Marta Wiśniewska, Hanna i Robert Gajowiec, Ryszard Wojciechowski, Robert Orzechowski, Anna i Szczepan Orzechowscy, oraz wiele anonimowych osób. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy wymienionym firmom i osobom, oraz wszystkim tym, których nie wymieniliśmy z nazwiska.


(94 gosw)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2023 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL