Wtorek, 2 Czerwca 2020 Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Żeński futbol w KS Teresin
20-06-2011 14:37

Powiksz zdjciePIŁKA NOŻNA Ponad trzydzieści dziewcząt przybyło na pierwszy, historyczny trening powstającej sekcji piłki nożnej kobiet w Teresinie. Zajęcia poprowadził trener Mariusz Zaborowski.
Mimo niesprzyjającej pogody, na stadion Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji stawiła się liczna grupa miłośniczek gry w futbol.
- Najważniejsze, że jest potencjał i zapał wśród dziewcząt – komentuje Mariusz Zaborowski, który był pod wrażeniem, że mimo padającego deszczu, dziewczęta wykazały ogromne zaangażowanie podczas gry treningowej. Na spotkanie, z różnych przyczyn, nie mogło dojechać jeszcze 5-6 zawodniczek. Kolejny trening odbędzie się we wtorek 14 czerwca o godz. 18.30 na stadionie przy Alei XX -lecia. W dalszym ciągu prowadzony jest nabór chętnych kandydatek do piłkarskiej sekcji.
„Zachęcamy również do współpracy przedsiębiorców i firmy, gotowych wesprzeć rozwój kobiecej piłki nożnej w powiecie” – apelują organizatorzy. Zajęcia odbywać się będą przez całe wakacje, po to, by we wrześniu drużyna rozpoczęła rozgrywki w mazowieckiej lidze centralnej seniorek, do której już została zgłoszona. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel.: 515-146-479 (Mariusz Zaborowski) oraz 691-277-424 (Marcin Odolczyk).


(0 gosw)
  
komentarze (3)
Dodaj swoja opini

Pseudonim:
Zarejestruj si tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj si z regulaminem

;) (go) napisa(a):
2011-06-28 18:13:44
Wie ktoś kiedy są treningi i czy można dołączyć?

Robin van Pearsie (go) napisa(a):
2011-06-20 22:38:17
Teresin to jednak umie coś wykombinować, tam nawet dziewczyny z całego powiatu jeżdżą ;) co oni takiego mają czego nie mamy my w zapyziałym Socho?

ok (go) napisa(a):
2011-06-20 21:57:26
Niedaleka przyszlosc to mistrzostwo Polski.

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL