Poniedziałek, 16 Grudnia 2019 Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Lifting mostu na Witoni
08-06-2011 07:43

SZWAROCIN Remont przeprawy mostowej na rzece Witonia w Szwarocinie ma rozpocząć się w ciągu tygodnia. Samorząd podpisał już umowę z wykonawcą. Modernizacja obejmować ma remont płyty nośnej, przyczółki i barierki.
- Jest to kompleksowy remont całej przeprawy. Potrwa on do 15 lipca, chociaż mam nadzieję, że uda się do końca czerwca. Remont musieliśmy rozpocząć w czasie kiedy poziom wody w rzece jest najniższy - informuje Express Grzegorz Kropiak, wójt gminy Rybno.
Wykonawca rozpocznie pracę po ustaleniu nowej organizacji ruchu. Jak twierdzi wójt na czas remontu przeprawa zostanie zamknięta.
- Nie ma możliwości aby wykonywać remont połowicznie, ponieważ jest zbyt wąski. Mam nadzieję, że remont zakończy się przed żniwami- mówi Kropiak.
Pd.


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2019 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL