Środa, 29 Stycznia 2020 Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei

Szukaj w portalu sochaczewianin.pl:
Pucharowe walki
10-02-2010 08:45

Trzech zawodników w wieku juniora udanie reprezentowało LKS Greiner Mazowsze Teresin w zawodach o Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu wolnym. Paweł Albiowski, Mariusz Zdanowski i Adrian Czernicki radzili sobie doskonale. Bardzo dobry występ zanotował również ich starszy klubowy kolega, Szymon Piątkowski.
Pierwszy tegoroczny start zapaśników Mazowsza, mimo braku miejsc medalowych, należy uznać za dobry prognostyk na nadchodzący rok. Mariusz Zdanowski, startując po raz pierwszy w kategorii wiekowej seniorów, wygrał jedną i przegrał dwie walki po bardzo wyrównanych pojedynkach, w tym jedną właśnie ze starszym kolegą Szymonem Piątkowski, który dzięki wywalczonej piątej lokacie pokazał, iż wciąż zalicza się do czołówki zawodników kategorii wagowej do 84 kilogramów.
Z kolei, Paweł Albinowski uległ jedynie po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach, dwóm aktualnie najlepszym seniorom w swej kategorii wagowej. Wygrał zaś, po trzyrundowym pojedynku, z głównym swoim rywalem w tym roku, w rywalizacji o prymat w kategorii juniorów. Warto podkreślić także świetną postawę Adriana Czernickiego, który stawia coraz mocniejszy opór swym utytułowanym i starszym przeciwnikom. Oto miejsca wywalczone przez reprezentantów Teresina w Osielsku:
Puchar Polski Seniorów
Szymon Piątkowski - 5 miejsce w kat. wagowej do 84 kg
Paweł Albinowski- 5 miejsce w kat. wagowej do 66 kg
Adrian Czernicki - 5 miejsce w kat. wagowej do 120 kg
Mariusz Zdanowski - 9 miejsce w kat. wagowej do 84 kg
/mo/


(0 głosów)
  
komentarze (0)
Dodaj swoja opinię

Pseudonim:
Zarejestruj się tutaj

Komentarz:


* Przed dodaniem komentarza zapoznaj się z regulaminem

Reklamy

Copyright © 2006 - 2020 Milenium Media


WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL WKRÓTCE NOWE OBLICZE PORTALU SOCHACZEWIANIN.PL